Jezdec Intermoto Czech Matthieu Lagrive potřetí Mistrem světa!

Potřetí v řadě se jezdec královéhradeckého týmu Intermoto Czech stal Mistrem světa ve vytrvalostních závodech.

Matthieu Lagrive, jezdec továrního Suzuki Endurance Teamu a zároveň i pilot královéhradeckého týmu Intermoto Czech, získal potřetí v řadě titul Mistra světa Endurance. Titul si se svými týmovými kolegy Vincentem Philippem a Julienem da Costou vybojoval při legendárním závodě Bol d´Or, který svůj již 71. ročník zažil o uplynulém víkendu na francouzském okruhu Magny Cours.

V závodě na 24 hodin dojel tým SERT #1 za vítěznou Yamahou týmu GMT 94 na druhém místě, což stačilo na obhajobu světové trofeje. K poslednímu závodu vytrvalostního Mistrovství světa, který se jede v asijském Qataru, tak pojede Matt Lagrive již v pozici trojnásobného světového šampióna.