Vyhledávání

Okruhy

Skokan na lyžích Janda si koupil formuli

7.3.2007 - Skokan na lyžích Jakub Janda se v létě zúčastní mistrovství republiky v závodech národních formulí. Na přelomu roku koupil loňský vítěz Světového poháru od bývalého automobilového jezdce Jiřího Mičánka vůz Van Diemen a už se těší, až se s ním projede na trati.

LMP1: Mücke a Yoong v českém týmu Lola Charouz

2.3.2007 - Stáj Lola Charouz Racing System dnes uzavřela jezdeckou soupisku pro letošní úplný šampionát Le Mans Series, legendární závod 24 hodin Le Mans i dva závody zámořského mistrovství American Le Mans Series. Předem ohlášeného Jana Charouze doplní Němec Stefan Mücke a malajský závodník Alex Yoong. Trio se představí ve sportovním prototypu Lola Judd B07-17.

BRT bude testovat Audi DTM v Mostě

2.3.2007 - Poté, co byl minulý týden ve Zlíně novinářské obci představen nový vůz, který bude v letošní sezóně jezdit po okruzích v barvách Bohemia Racing Teamu, osazenstvo stáje se už pilně chystá na první oficiální testování. To proběhne ve dnech 12. - 14. března 2007 na Autodromu Most.

David Vršecký také do vytrvalostních závodů

2.3.2007 - Skutečná fyzická muka prožívá dnes David Vršecký. Na vině však není bujaře pojatá noc, ale včerejší návštěva posilovny. „Ráno jsem skoro nevstal z postele. Poprvé jsem litoval toho, že jsem se před svým trenérem zmínil o tom, že se znám s Ronnie Colemanem. Pojal to prestižně, podle všeho mě začíná připravovat na Olympii,“ uvedl roudnický trucker v mírné nadsázce.

Stáj Charouz Racing System přijata do 24 hodin Le Mans

Stáj Charouz Racing System přijata do 24 hodin Le Mans1.3.2007 - Organizátoři legendárního závodu 24 hodin Le Mans přijali přihlášku české stáje Lola Charouz Racing System. Nový tým vedený Antonínem Charouzem se tak v červnu objeví na startu podniku, který tvoří spolu s 500 mílemi Indianapolis a Velkou cenou Monaka formule 1 trojici nejslavnějších klání světa.

A1GP v Durbanu Engemu nevyšla. Převodovka ...

26.2.2007 - Enge na startu hlavního závodu ukázal, že jeho superstart v Austrálii nebyl náhodný a znovu postoupil o hodně míst vpřed. V prvních kolech jezdil na sedmém místě, ale brzy zjistil, že ho nečeká snadné odpoledne. Převodovka nereagovala správně na pohyby páček pod volantem a od sedmého kola měl Enge plné ruce práce, aby udržel soupeře pokud možno za sebou.

A1GP v Durbanu: Enge ve sprintu doplatil na červenou vlajku

26.2.2007 - Český tým prožil v Durbanu náročnou a dramatickou kvalifikaci, ve které doplatil na poslední červenou vlajku, která narušila plán. Enge neměl šanci zopakovat svůj nejlepší čas a musel se smířit až se 14. místem na startu sprintu.

BRT s Audi DTM chce ovlivnit domácí okruhovou sezónu

23.2.2007 - Se zcela novou technikou nastoupí BOHEMIA RACING TEAM do Mezinárodního Mistrovství České republiky v závodech automobilů na okruzích 2007. Dosavadní speciál AUDI A4 Supertourismo, s nímž získal tři tituly mistra ČR v kubatuře do 2000 ccm (2004, 2005 a 2006) v Divizi 4 cestovních vozů, bude minimálně pro sprintové závody nahrazen technikou o několik tříd vyšší.

A1GP: Klidný start Čechů v Africe. Enge čtvrtý

23.2.2007 - Enge převzal vůz pro volný trénink a v průběhu první plánované čtvrtiny tréninku vyčkával v boxech. Po vyjetí se pak ihned dostal do horní části výsledkové listiny. Plán pro trénink zahrnoval ověření změn v nastavení vozu, a ačkoliv náznaky jsou slibné, kvůli zkrácení tréninku nebylo možné zkoušky dokončit. Enge odjel šest kol a dosáhnul nejlepšího času 1:19,358.

A1GP v Durbanu : S Engem pojede Salaquarda

23.2.2007 - Tomáš Enge věří v navázání na loňské výkony v jihoafrickém Durbanu a boj o čelo startovního pole. V tréninku nováčků si vůz A1G0 poprvé vyzkouší Filip Salaquarda.

Stránka 1 ...372 373 374 375 376 377 378
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu