Vyhledávání

Jan Charouz v pátek v online rozhovoru o pozlaceném startu v Katalánsku

Jan Charouz v pátek v online rozhovoru o pozlaceném startu v Katalánsku

LMS: Ptejte se Jana Charouze v online rozhovoru na Sport.cz

Víkendový závod 1000 km Katalánska byl jedním z velkých milníků dosavadní kariéry českého automobilového závodníka Jana Charouze. S továrním vozem Aston Martin LMP1 s bondovským startovním číslem 007 a s týmovými kolegy Tomášem Engem a Stefanem Mückem slavil pražský pilot premiérové vítězství v absolutní klasifikaci závodu. To se v Le Mans Series dosud nepovedlo ani vozům slavné britské značky, ani žádnému z českých jezdců.

Co vše stálo za historickým úspěchem? Jak se jezdci a tým připravovali na letošní sezonu, v níž chtějí mimo jiné útočit na vavříny i v červnové čtyřiadvacetihodinové bitvě v Le Mans? Jak se liší letošní tovární vůz od loňského, provozovaného českým týmem Charouz Racing System?

Proč vytrvalostní závody přitahují takovou pozornost známých jezdců i fanoušků? Jsou sportovní prototypy de facto kapotovanými formulemi? Jaké jsou Janovy ambice a závodnické sny? Jaké je zákulisí továrního týmu Aston Martin Racing?

Na podobné i jiné dotazy, zkrátka na vše, co vás zajímá, odpoví Jan Charouz v pátek 10. dubna od 12 do 13 hod v online rozhovoru na www.sport.cz .BPA

 

Fotogalerie

LMS 2009 a 1000 km Katalánska: pozlacený český tým !!

foto týmu Petr Frýba a DPPI

Další fotografie 1 2

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu