Jezdci Šenkýř Motorsport převzali za přítomnosti Jeana Todta ceny za vítězství v zóně ME

ŠENKÝŘ MOTORSPORT TEAM

Jezdci Šenkýř Motorsport převzali za přítomnosti Jeana Todta ceny za vítězství v Mistrovství středoevropské zóny FIA

Jezdci týmu Šenkýř Motorsport převzali v bosenském Sarajevu z rukou prezidenta FIA p.Jeana Todta ceny za umístění v letošním ročníku Mistrovství středoevropské zóny FIA. Pro Milana Brauna, Marka Frieda i Roberta Šenkýře byl galavečer v Sarajevu posledním z řady různých vyhlášení po letošní velmi úspěšné sezóně.

„Prezident FIA Todt dal svojí přítomností na vyhlášení v Bosně jasně najevo svoji podporu seriálu Mistrovství FIA zóny Střední Evropy. Pro nás všechny byla účast takové osobnosti světového motosportu velkým oceněním a máme další motivaci v tomto seriálu startovat i v příštím roce,“ dodal po vyhlášení šéf týmu Robert Šenkýř.

Dodejme, že Marek Fried zvítězil v kategorii okruhových sprintů divize do 3500ccm a společně s Robertem Šenkýřem i ve vytrvalostním mistrovství divize do 3500ccm. Milan Braun skončil v celkovém hodnocení sprintů na třetím místě za Friedem a slovenským jezdcem Konopkou.