Tým Palmi motorsport s jezdci Davidem Palmim a Jakubem Horákem v polské Poznani

Tým Palmi motorsport včele s jezdci Davidem Palmim a Jakubem Horákem s vozy Formule Renault 2000, během měřených jízd do prvního závodu čelili tlaku mnohem silnějším vozům Formule 3 ,Formule 3000, kde se také objevil Dušan Nevěřil se formulovým speciálem Lola o výkonu přes 600Ps. I přes tento hendykep David Palmi zajel 5. nejrychlejší čas za Davidem Kostruhem s prototypem Norma, na 6. pozici dojel Jakub Horák, českou pětici doplnil Martin Tlustý jedoucí s Formuli Renault 2000.

Start poprvé v této sezóně byl letmý, který pro většinu jezdců byl novinkou.Po zhasnutí světel již někteří jezdci předčasně akcelerovali a tomu se dá těžko ubránit řekl doslova David Palmi: vozy by měli jed stejnou rychlostí cca 80km/h v rozestupech, které měli při postavení na startovním roštu, po rozsvícení zelených světel vozy můžou vyrazit, ti kteří dříve akcelerují , mají větší šanci se dostat před jezdce před sebou,toho využil Tlustý, který předjel do první zatáčky oba jezdce týmu Palmi motorsport.David Palmi po té bojoval s Jakubem, který se po jezdecké chybě Davida dostal před něj a začal dotahovat Tlustého , kterého dokázal vybrzdit v levotočivé zatáčce a ukončil tak závod na krásném 3. místě v Divizi 2 volných formulových vozů.

David Palmi již časovou ztrátu nedokázal stáhnout a dojel na 5. pozici, na druhém místě dojel David Kostruh za rakouským pilotem Thomas Conrad.

Tréning do druhého závodu zajel nejlépe z českých jezdců David Palmi, který do nedělního závodu odstartoval z 3. místa absolutně za vedoucím rakouským jezdcem Milavec s F3000 a za Conradem s volnou formulí Renault 2000.
Jakub Horák zajel 7. čas.

Po startu se Kostruh s polským jezdem Kochanskim dostali přes Davida Palmiho, ten však hned útok odvrátil a Kochanskiho vnější stopou předjel. V následujícím kole se oba jezdci dostali před vedoucího jezdce Conrada. Po té se David Palmi těsně dotáhnul na Kostruha, který však při výjezdech ze zatáček byl se silnějším vozem rychlejší a tedy David musel hledat příležitost pro optimální předjetí.

Při najetí do rychlé pravotočivé zatáčky se David přilepil na Kostruha, jenže při výjezdu Davidova formule ztratila přítlak, dostal se mimo ideální stopu a vylétl se svou Formulí Renault mimo trať , tím přišel o kontakt s jezdcem toho využil Conrad, který se opět dostal před Davida Palmiho.

David chtěl ztrátu co nejdříve napravit, ale to se mu vymstilo a při nedobrždění v technické pasáži se opět dostal mimo trať toho využili Tlustý s Jakubem Horákem a dostali se před něj. David tedy dojel na celkovém 5. místě a Jakub Horák na místě 4. za Tlustým a Kostruhem, zvítězil Conrad.

Další závod v Mostě se podle posledních informací zrušil a můžeme jen doufat ve start s Interserií o víkendu trucků, to ovšem záleží na rozhodnutí jiných lidí.