Vyhledávání

Audi po čtvrté partnerem karlovarského filmového festivalu opět s luxusní flotilou

Audi již po čtvrté partnerem karlovarského filmového festivalu
• Audi poskytne festivalu flotilu luxusních vozů

Účastníkům 44. ročníku Mezinárodní filmového festivalu (MFF KV), který se uskuteční začátkem letošního července v Karlových Varech, bude k dispozici opět téměř 60 luxusních vozů značky Audi. V uplynulých dnech bylo toto partnerství stvrzeno podpisem smlouvy.

„Podpis smlouvy, a tedy pokračování dosavadní spolupráce, je dokladem nejen úspěšnosti modelů značky Audi, ale i kvality souvisejících služeb,“ říká Petr Neústupný, vedoucí Divize Audi společnosti Import VOLKSWAGEN Group. Již čtvrtý ročník partnerství s karlovarským festivalem, kde se každoročně setkávají významné osobnosti ze světa kultury i obchodu, to bezesporu potvrzuje.

Organizátorům a zejména VIP hostům letošního MFF KV dovozce Audi poskytne flotilu luxusních limuzín Audi A8 a Audi A6. Perfektně je doplní kabriolety Audi, které se budou dokonale hodit ke slavnostní atmosféře letních Karlových Varů. Dále se představí novinka Audi A5 Cabriolet a Audi A4 allroad.

Prestiž značky Audi potvrzuje i partnerství s organizátory významných společenských, sportovních a kulturních událostí. Např. koncem loňského roku byly předány čtyři luxusní limuzíny Audi A8 do služeb českého předsednictví EU. Značka Audi se v podobné roli skvěle osvědčila např. v rámci pražského summitu NATO či později zasedání Mezinárodního měnového fondu a Skupiny Světové banky.


Popisky k foto:

1. Generální ředitel společnosti Import VOLKSWAGEN Group Rudolf Javurek a prezident festivalu Jiří Bartoška při podpisu smlouvy.

2. Slavnostního aktu podpisu smlouvy se zúčastnili (zleva): výkonný ředitel festivalu Kryštof Mucha, generální ředitel společnosti Import VOLKSWAGEN Group Rudolf Javurek, vedoucí Divize Audi Petr Neústupný a prezident festivalu Jiří Bartoška.Import Volkswagen Group, s. r. o., Divize Audi/Public Relations,
Radlická 740/113d, CZ – 158 00 Praha 5

Jan Klíma, AC&C Public Relations, s. r. o., tel. 220 513 680, fax 220 518 209, e mail: jan.klima@audi.cz. Tiskové informace, ceníky a technická data v elektronické podobě najdete na www.audi.cz, fotografie na www.audi-mediaservices.com.

Audi je celosvětově uznávaným konstruktérem a výrobcem automobilů prestižní třídy. Prodeje Audi už třináct let nepřetržitě rostou, v roce 2008 automobilka Audi prodala 1 003 400 vozů, což představuje meziroční nárůst o 4,1 % oproti předcházejícímu roku.

Prodeje automobilů Audi na tuzemském trhu rostou už 14 let po sobě – vloni se pro vozy Audi v ČR rozhodlo 3784 zákazníků, což představuje nárůst 13,3 %. Audi je tak opět neúspěšnější prémiovou značkou na českém trhu.

PR

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu