Polovina vrchařských titulů mistrů republiky pro MICHL MOTORSPORT. Mistry Josef i Dan !!

Dva tituly mistrů republiky pro MICHL MOTORSPORT

Po posledním závodě Mistrovství České republiky v závodech automobilů do vrchu, který se konal o vákendu 26.-28. září 2008 na Suchém vrchu v Orlických horách, je jasné, kam poputuje polovina z letos udělovaných titulů mistrů – do stáje MICHL MOTORSPORT.

Titul mistra republiky získal Josef Michl se Škodou 130 RS v kategorii I historických vozů. V průběhu sezóny zvítězil ve všech závodech, kterých se na českých kopcích účastnil, stejně jako v závodech evropského mistrovství. Konec sezóny 2008 tedy pro Josefa Michla znamená zisk dvou titulů – v evropském šampionátu historických vozů zvítězil již popáté v řadě, republikové mistrovství těchto aut letos absolvoval poprvé a tak je Škoda 130RS ověnčena premiérově.

Ve skupině E1 se stal mistrem republiky Dan Michl s vozem Opel Michl 0804. Černý vůz vlastní konstrukce získal v průběhu sezóny nový motor a na kopcích se osvědčil, což dokazuje i první místo v průběžném pořadí Evropského Poháru FIA, které se Dan Michl bude snažit udržet i na posledním závodě sezóny pohárových závodů, který se jede o prvním říjnovém víkendu v německém Mickhausenu.