Příbramská posádka a zároveň stavitel tratě Jiří Přibyl skončili doma těsně na druhém místě.

CCR 2010: Loňské bahno vystřídal prach a vysoké teploty (PRVNÍ SNÍMKY)

O víkendu se v Příbrami a okolí jel druhý ročník cross country rally. Příbramsko - Vůně benzínu, vířící prach a terénní vozy, které se pekelnou rychlostí řítí lesy a loukami kolem Příbrami. To byl druhý ročník Cross Country Rally Příbram 2010, které před několika minutami skončilo.

Na trať vyrazilo na tři desítky závodníků, resp. jezdeckých dvojic. Trať absolvovali jak jezdci v terénních vozech, tak závodníci na čtyřkolkách. Oproti loňskému ročníku, který provázela zima a déšť, byl letošek lépe obsazený a potvrdil vzrůstající kvalitu tohoto závodu. Účast zahraničních jezdců z něj učinila mezinárodní podnik. Divácky nejatraktivnější lokality byly tradičně Pichce a areál bývalých kasáren Brod.

Příbramská posádka skončila na druhém místě. O tři vteřiny

Příbramská posádka Přibyl /Kulštejn skončila ve včerejším závodě Cross Country Rally Příbram 2010 na druhém místě. Na vítězný vůz v obsazení Pořízek/Sýkora ztratila tři vteřiny. Příbramští závodníci skončili druzí i v minulém roce, kdy vyhrála posádka Zapletal/Ouředníček a letošní vítězové se umístili na třetím místě.

celkové pořadí Cross Country Rally Příbram 2010.