Vyhledávání

Václav Janík s formulí Lola F300 ozdobou i vítězem ve Vysokém Mýtě

Václav Janík s formulí Lola F300 ozdobou i vítězem ve Vysokém Mýtě

Autodrom ve Vysokém Mýtě zažil o tomto víkendu poslední motoristickou akci s názvem 3°Liqui Moly Weekend of Champions , patřící po záštitu IHA. Počasí po celý závodní víkend všem zúčastněným přálo a mnoho jezdců na této akci spíše bavilo přítomné diváky, než naplno závodilo.

Na sobotní den byly pořadateli plánované dopolední tréninky a odpolední závodní jízdy. V neděli pak závod pokračoval a výsledkem byl součet nejlepší závodní jízdy ze soboty a neděle.

Po celý víkend se na špici závodního pole držel Václav Janík s formulí Lola F300, který i přes to, že nejel zcela naplno a šetřil svou techniku, všechny své jízdy s přehledem kontroloval. Skvěle si vedl a druhé místo obsadil letošní vítěz seriálu Liqui Moly Berg Cup Aleš Mlejnek s formulí Opel Lotus. I třetí místo obsadil jezdec s formulovým vozem, a to Petr Vondrák se špičkovým historikem March 752 BMW F2.

Marek Rybníček a Jan Vašek startující s vozem Radical SR3 nedokončili poslední závodní jízdu pro poruchu poloosy. Předchozí jízdy se však drželi mezi nejlepší desítkou, takto jim oběma patří čtrnáctá příčka.

Veškeré informace k závodu, ale i k seriálu Liqui Moly Berg Cup, naleznete na webových stránkách www.berg-cup.cz  

Janík Motorsport
Pňovice 75
784 01 Litovel

www.janik-motorsport.com 

PR 

 

Fotogalerie

Závěrečný závod sezóny LMBT 2010 ve Vysokém Mýtě miniobjektivem Pavla Jelínka

Další fotografie 1 2

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu