Vyhledávání

Rallye testovací jízdy FiestaCUPu pokračují na letišti Líně u Plzně a v Biskupicích.

Rallye testovací jízdy FiestaCUPu pokračují na letišti Líně u Plzně a v Biskupicích.

FiestaCUP 2011: Blíží se rallye testovací jízdy

Rallye testovací jízdy pokračují na letišti Líně u Plzně a v Biskupicích.

Letiště Líně u Plzně
Rallye testovací jízdy, které se uskuteční 2. dubna na letišti Líně u Plzně jsou již plně obsazeny. Pokud jste se nestihli zaregistrovat, nemusíte zoufat, další podobné akce jsou již v přípravě /plán je 7.5 2011/. Pro moravskou část jsou připraveny testovací jízdy v Biskupicích u Luhačovic.

V sobotu 2. dubna od 9.30 hod se uskuteční rallye testovací jízdy na letišti Líně u Plzně. Účastníci si budou moci na vlastní kůži vyzkoušet závodní speciály Ford Fiesta 1,3 Cup a Ford Puma 1,7 KitCar. Každý z účastníků absolvuje mimo jiné s vozem Ford Fiesta1,3 Cup dvě jízdy na tréninkové RZ v délce cca. 1,8 kilometrů. Jako bonus bude moci usednout za volant vozu Puma 1,7 KitCar s výkonem 170 koní a na letištním okruhu absolvovat jeden okruh! 

Pokud jste se nestihli zaregistrovat, nemusíte zoufat. Předpokládaný další termín je naplánován na 7. května 2011.


RallyShow Stříbro

Pro Ty, kdo by si chtěli závodní vůz Ford Fiesta1,3 Cup vyzkoušet v rámci ostré akce, mají možnost vyzkoušet si tuto Fiestu při Rallyshow Stříbro, která se uskuteční rovněž 2. dubna. Jedná se o klasickou rallye akci, kterou pořádá rokycanský WMR. Tato soutěž bude mít 2 x RZ o délce 7,3km a každá RZ se pojede 3x. Znamená to cca.50 ostrých kilometrů a cca 10km přejezdů. Více info k této akci je na www.wmr.cz. Systém akce -v pátek odpoledne proběhnou technické přejímky a tréninky, spojené s přípravou rozpisu. Od sobotního rána pak ostartuje klasická rally. Posádky absolvují slavnostní start a poté odstartují vstříc rychlostním zkouškám. Pro tuto rallye akci je v současné době ještě jedna volná Fiesta! Výsledky této soutěže se budou navíc započítávat do seriálu Rallye Show 2011. Cena za pronájem /opět all inklusive/ – 13.800kč/včetně DPH.

Letiště Biskupice u Luhačovic
Zároveň Vás upozorňujeme, že máme ještě 10 volných míst na Rallye testovací jízdy, které se uskuteční 9. dubna 2011 na letišti Biskupice u Luhačovic. Pokud máte zájem a chcete si vyzkoušet, co zažívají i Vaši oblíbení jezdci na tratích rychlostních zkoušek, tak zbystřete pozornost. Uzávěrka přihlášek byla prodloužená do pondělí 28. března! Účastníci usednou za volant vozu Ford Fiesta 1,3 Cup, které budou již osazeny kompletními převodovkami Quaife, specifikace 2011. Navíc jako malý „Bonus“ bude pro zájemce připravena jízda se speciálem Ford Puma 1,7 KitCar. A protože areál Letiště Biskupice umožňuje připravit okruhovou zkoušku, rozšíří se počet jízd pro každého na 8. Připraveny budou tři úseky, které si zájemci vyzkouší jak na místě spolujezdce, tak rovněž za volantem malé Fiesty.

1. Jízda RZ/spolujezdec/ – 1 x úsek tréninkové RZ se speciálem Ford Puma 1,7 KitCar
2. Letištní okruh/jezdec – 3 x řidičem speciálu FordFiesta1,3Cup
3. Test RZ (Tréninková RZ) – 4 x jízda s Fiesta1,3Cup na tréninkové RZ

Cena pro jednoho účastníka 2.290Kč a zahrnuje: Kompletní pronájem závodních vozů /pneu, benzín, přípravu a servis, nastavení bezpečnostních prvků – sedačka + pásy/, zapůjčení bezpečnostní výbavy jezdce – helma a rukavice. Přihlášku zasílejte ve formátu: „Morava,jméno+příjmení,rok narození“

Vaše přihlášky zasílejte formou sms na telefon 608 561 425 nebo na email hanstoodv12@seznam.cz . Další info získáte také na webech www.FIESTACUP-afs.com  nebo www.ARTFordSPORT.com .

 

PR

 

Fotogalerie

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu