Skvělý úspěch českého jezdce Miroslava Janoty. Celkový bronz v kat.2 historiků !

Janota druhým vicemistrem Evropy!

Vyvěšením oficiálních konečných výsledků 26. Rallye Historique du Var potvrdili pořadatelé posledního podniku letošního evropského šampionátu v rallye historiků skvělý úspěch českého jezdce Hájek historic rally teamu Miroslava Janoty.

Hlubošský pilot, jehož tentokrát navigoval zaskakující spolujezdec Pavel Dresler, zajel na poslední rychlostní zkoušce soutěže třetí nejrychlejší čas a v závěrečné klasifikaci poskočil na čtvrtou příčku absolutně. Kromě toho obsadil Janota na francouzské riviéře druhé místo mezi registrovanými jezdci do mistrovství Evropy za Švédem Matsem Myrsellem, stejného výsledku dosáhl také v Kategorii 2 a třídu C3 vyhrál.

Tento fakt znamená jediné: Hájek historic rally team obsadil po součtu všech bodů konečné třetí místo v Kategorii 2 a stal se tak druhým vicemistrem Evropy v rallye historických automobilů pro rok 2010!

Podrobnější tiskovou informaci s ohlasy šťastných členů úspěšného týmu vám přineseme v průběhu následujícího týdne.