Vyhledávání

Výsledky hledání bojoval

Tomáš Enge na FIA GT1 v Číně vybojoval medaili

fotogalerie

Mičánek motorsport bojoval na německém Hockenheimu, květen 2011

fotogalerie

Buggyra a David Vršecký vybojovali v Jaramě 2009 titul, foto týmu

fotogalerie

Na Dakaru přišly první duny, Pascal bojoval s pneumatikou

Na Dakaru přišly první duny, Pascal bojoval s pneumatikou12.1.2016 - Letos poprvé si účastníci Rallye Dakar užili písečné duny. Právě těmi odstartovala po jednodenní pauze druhá polovina nejtěžší rallye světa. S pondělní 8. etapou začal závěrečný týden věhlasné soutěže. Tentokrát se potíže nevyhnuly ani Pascalu de Baarovi. Pilot severočeského speciálu Renault Trucks musel měnit pneumatiku. Cílem nakonec projel šestnáctý.

Lacko si v Le Mans vybojoval celkový bronz

Lacko si v Le Mans vybojoval celkový bronz14.10.2012 - Po sobotním smutku, v neděli u týmu MKR Technology zavládla zase obrovská radost. V závěrečném dnu evropského šampionátu ve francouzském Le Mans nejprve stáj ovládla super pole a následně v silném dešti také hlavní závod, který vyhrál Bösiger před Lackem.

Mladíci Černý s Kohoutem s DS3 R3T v Rakousku vybojovali vítězství

Mladíci Černý s Kohoutem s DS3 R3T v Rakousku vybojovali  vítězství10.1.2012 - Jsem šťastný, že se nám podařilo první soutěž roku takhle skvěle odjet. Auto i celý tým včetně špionů fungoval skvěle a vítězství mezi dvoukolkami je to, čeho jsme v Rakousku chtěli dosáhnout. Už se nemůžu dočkat na další rally MMČR. Teď nás ještě budou ale čekat nějaká další jednání o startech v zahraničí, kde bych strašně rád dál startoval, protože to je cesta jak jít dál,“ uzavírá Honza Černý, řidič nejrychlejší dvoukolky rakouské Jänner Rally

Dakar 2012: Martin Kolomý zabojoval a postoupil do první desítky celkově !!

Dakar 2012: Martin Kolomý zabojoval a postoupil do první desítky celkově !!8.1.2012 - Včerejší "okruhová" etapa kolem Copiapa byla pro Czech Dakar Team úspěšná. Obě naše posádky tuto náročnou a dlouhou etapu zvládli a pokračují dál směrem k vysněnému cíli v Limě. Dnes je volný den, tak mají všichni možnost opravit techniku, trochu zregenerovat síly a připravit se na druhou polovinu závodu.

Michal Filla v Qataru vybojoval pozici vícemistra Endurance Superstock 1000

Michal Filla v Qataru vybojoval pozici vícemistra Endurance Superstock 100017.11.2011 - Michal musel jednu ze svých jízd dotlačit a to stálo tým moc času. Přesto nakonec dokončil závod na 7. pozici a vybojoval dostatek bodů pro zisk 2. místa v celkovém hodnocení třídy Superstock 1000.

Chevrolet vybojoval další dvojnásobné vítězství při WTCC v Číně

Chevrolet vybojoval další dvojnásobné vítězství při WTCC v Číně7.11.2011 - Alain Menu zvítězil v 1. závodě, Yvan Muller ve druhém a Rob Huff byl dvakrát třetí, tedy dvakrát na stupních vítězů. Krátká a velmi točitá trať Tianma byla ideální pro těsné závody plné soubojů, což potěšilo mnoho čínských fanoušků

FIA GT1: Tomáš Enge a Alex Müller vybojovali konečné čtvrté místo v hodnocení MS jezdců.

FIA GT1: Tomáš Enge a Alex Müller vybojovali konečné čtvrté místo v hodnocení MS jezdců.7.11.2011 - Na udržení vedoucí příčky mezi týmy zbyl Enge s Müllerem sám, protože Stefan Mücke se sesterským vozem týmu Young Driver AMR v pátek havaroval a závodní víkend pro něj a jeho týmového kolegu Darrena Turnera předčasně skončil.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu