fotogalerie

FIA GT1 a 2 v Zolderu, kvalifikace objektivem Karla Kubeše

fotogalerie

FIA GT1 na slovenském okruhu Slovakiaring

FIA GT1 na slovenském okruhu Slovakiaring8.4.2012 - V kalendáři Mistrovství světa FIA GT1 došlo ke změně a jeden ze závodů prestižního šampionátu se pojede na slovenském okruhu Slovakiaring. Pro českého diváka je to tak jedna z nejbližších možností, jak tento závod vidět na živo a přímo na okruhu fandit dvěma českým jezdcům.

FIA GT1: Tomáš Enge a Alex Müller vybojovali konečné čtvrté místo v hodnocení MS jezdců.

FIA GT1: Tomáš Enge a Alex Müller vybojovali konečné čtvrté místo v hodnocení MS jezdců.7.11.2011 - Na udržení vedoucí příčky mezi týmy zbyl Enge s Müllerem sám, protože Stefan Mücke se sesterským vozem týmu Young Driver AMR v pátek havaroval a závodní víkend pro něj a jeho týmového kolegu Darrena Turnera předčasně skončil.

Prioritou Engeho stáje Young Driver AMR bude ve finále GT1 zisk titulu v hodnocení týmů

Prioritou Engeho stáje Young Driver AMR bude ve finále GT1 zisk titulu v hodnocení týmů3.11.2011 - Tomáš Enge a Alex Müller při posledním závodě světového šampionátu vozů GT1 před dvěma měsíci v Pekingu obsadili vynikající druhou pozici a udrželi si tak teoretickou šanci na zisk titulu. Po dvou čínských okruzích, které připomínali větší kartingový okruh, přichází velmi rychlý a rytmický Potrero de los Funes Circuit. Argentinská trať patří k nejdelším z letošního kalendáře, když měří 6.270 metrů.

GT1: Tomáš Enge a Alex Müller nasbírali v čínském Pekingu šestadvacet bodů !!

GT1: Tomáš Enge a Alex Müller nasbírali v čínském Pekingu šestadvacet bodů  !!10.9.2011 - V sobotu se v čínském Pekingu na okruh Goldenport Park spustil silný déšť. V ranním warm-upu hledali jezdci a inženýři ideální nastavení podvozku, když se volné páteční tréninky a kvalifikace odehrály na suchém povrchu. Posádka na voze Aston Martin DBR9 se startovním číslem 7 v ní obsadila slibné druhé místo.