Vyhledávání

Výsledky hledání Partner

PSA partnerem výstavy Doprava a lidé v Paříži

6.10.2011 - Tato veřejně přístupná výstava se zaměřuje na vývoj dopravních prostředků a jejich využití. Návštěvník zde nalezne automobilové simulátory, videa, interaktivní tabule,.. a vedle nich se může zamyslet nad výzvami a úkoly mobility budoucnosti

Sto partnerů VW získalo ocenění za nejvyšší kvalitu servisu

Sto partnerů VW získalo ocenění za nejvyšší kvalitu servisu5.10.2011 - Stejně jako v loňském roce putuje prestižní ocenění Volkswagen Service Quality Award 2011 také do České republiky. Letos dosáhly na stupně vítězů podniky Amond Kladno a Auto Heller z Ostravy.

Peugeot i0n, malý městský vůz, díky partnerství překoná hranice a navštíví 17 měst.

12.9.2011 - 2. srpna 2011 zahájí Peugeot i0n svoji dvoutýdenní cestu kolem ČR, během které přejede hranice všech sousedních států, navštíví 17 měst a překoná více než 1500 km.

ŠKODA hlavním partnerem víkendového Světového poháru horských kol na Vysočině

11.8.2011 - ŠKODA tím podpoří další velmi atraktivní disciplínu ve světě cyklistiky. Zároveň automobilka využije konání této světové události k propagaci svých produktů a svých aktivit. „Cyklistika je obecně jednou z nejrozšířenějších volnočasových aktivit našich zákazníků

GP2 2011: Josef Král se může pochlubit dalším obchodním partnerem, prodejcem hodinek

GP2 2011: Josef Král se může pochlubit dalším obchodním partnerem, prodejcem hodinek21.7.2011 - před nadcházejícím kláním na okruhu v Německu se jezdec série GP2 Josef Král může pochlubit dalším obchodním partnerem, jehož brand bude zdobit jeho monopost, helmu a kombinézu.

Univerzita TB ve Zlíně se stává jedním z hlavních partnerů Barum Czech Rally Zlín

Univerzita TB ve Zlíně se stává jedním z hlavních partnerů Barum Czech Rally Zlín22.6.2011 - „Opětovně jsme navázali oboustranně výhodnou spolupráci se zlínskou univerzitou. Před více než deseti lety bylo umístěno kompletní ředitelství soutěže na půdě univerzity na Mostní ulici. Jsme rádi, že nám univerzita vyšla vstříc a došlo k dohodě ohledně umístění tiskového střediska s výborným zázemím pro média do této unikátní budovy.

Saab, Spyker, Pang Da a Youngman podepsali partnerské memorandum

14.6.2011 - MOP obsahuje majetkovou účast v celkové výši 245 miliónů EUR, stejně jako strategickou alianci skládající se ze třístranné distribuční joint venture a třístranné výrobní joint venture pro vozidla Saab a jejich dceřiné vozy pro čínský trh.

Rodinné provedení užitkového Peugeota Partnera Tepee s HDI

Rodinné provedení užitkového Peugeota Partnera Tepee s HDI4.6.2011 - Test osobní verze jinak spíše užitkového Peugeota Partner ve verzi s 5-ti samostatnými sedačkami s modernizovaným úsporným motorem 1,6 HDI.

Česká atletika má v SEATu silného a spolehlivého partnera

Česká atletika má v SEATu silného a spolehlivého partnera3.6.2011 - Ve vozech SEAT jezdí Barbora Špotáková i šéftrenér Českého atletického svazu Tomáš Dvořák

Partnerský závod Shanghai v Číně překročil 500.000 vyrobených vozů ŠKODA

Partnerský závod Shanghai v Číně překročil 500.000 vyrobených vozů ŠKODA27.5.2011 - Vstup na trh odstartoval úspěšný rozvoj značky. S více než 180.000 prodanými vozy byla Čína v uplynulém roce poprvé největším odbytištěm. I pro další kroky růstové strategie automobilky má tato země klíčový význam.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu