Vyhledávání

Výsledky hledání Partner

Společnosti PSA Peugeot Citroën a Karsan podepsaly smlouvu o technické spolupráci v oblasti vývoje a výroby modelů Berlingo First a Partner Origin

2.3.2008 - Skupina PSA Peugeot Citroën a turecký výrobce automobilů Karsan podepsaly 28. února 2008 smlouvu o spolupráci týkající se výroby užitkových modelů Citroën Berlingo First a Peugeot Partner Origin a dále pak vývoje a výroby prodloužených verzí těchto dodávek. Vozy budou určeny pro turecký trh a na vývoz do zemí mimo Evropskou unii.

Peugeot na 78. mezinárodním autosalonu v Ženevě: Bipper Tepee a Partner Tepee

21.2.2008 - U příležitosti každoročního automobilového svátku v Ženevě se Peugeot rozhodl představit novinky letošního jara, které jsou zaměřeny na zábavu a aktivně prožitý volný čas. Vedle vozu 308 SW se veřejnost bude moci seznámit také s novými odvozenými osobními verzemi značky Peugeot: Bipper Tepee a Partner Tepee.

Peugeot Partner Tepee - Osobitost stylu

18.1.2008 - Osobitost stylu modelu Partner Tepee je založena na harmonických a vyvážených liniích. Silueta vozu budí již při prvním pohledu dojem odolnosti, propracovanosti a bezpečí. Je zárukou, že na dlouhé cesty s rodinou se můžete vydat bez obav a s jistotou.

SHELL letos obnovuje své technické partnerství s DUCATI

SHELL letos  obnovuje své technické partnerství s DUCATI18.1.2008 - jak s Ducati Corse v sérii MotoGP a WSBK, tak s divizí silničních motocyklů Ducati. Podpisem smlouvy se prodlužuje stávající kontrakt až do konce roku 2011.

Nový a dynamický Peugeot Partner - ladné a vyvážené linie

18.1.2008 - Již na první pohled propůjčují ladné a vyvážené linie novému vozu Partner dynamiku a současně podporují jeho robustní charakter. Propracovaný design celého vozu, včetně zadní části, vypovídá o jeho praktičnosti a skvělé přepravní kapacitě.

Nový Peugeot Partner a Partner Tepee mají navazovat na úspěchy předchůdců

2.1.2008 - Peugeot Partner, uvedený na trh v roce 1996, zaznamenal ve své užitkové i osobní verzi obrovský úspěch po celém světě. Jeho prodeje se již 11 let neustále zvyšují. Značka Peugeot se rozhodla navázat na úspěch první generace a ohlašuje na druhé čtvrtletí roku 2008 uvedení nového modelu Partner.

V roce 2007 dopomohl Shell svým partnerům k získání tří mistrovských titulů

18.12.2007 - Právě paliva a maziva Shell letos dopomohla k vítězství jezdců Kimi Raikkonena, Franka Biely a Casey Stonera. Letošní úspěchy týmů Ferrari, Audi a Ducati, jejichž partnerem a dodavatelem paliv a maziv je společnost Shell, potvrdily kvality paliv

Hvězdná partnerství značky SEAT. Od Lukáše Peška po bikera Michala Prokopa

Hvězdná partnerství značky SEAT. Od Lukáše Peška po bikera Michala Prokopa8.11.2007 - Český motocyklista Lukáš Pešek se bude i v příštím roce, kdy přestoupí v seriálu MS do třídy do 250 ccm, objevovat na závodech ve sportovním SEATu León FR a stejně tak bikera Michala Prokopa, naše zřejmě největší želízko v ohni pro olympijské medaile z Pekingu, bude na jeho cestách i nadále doprovázet vůz značky SEAT Alhambra.

Partnerství SHELL A AUDI V LE MANS má tradici

Partnerství SHELL A AUDI V LE MANS má tradici15.6.2007 - V roce 2005 byl tým Shell pod vedením Wolfganga Warneckeho oceněn cenou Ferdinanda Porsche za vývoj GTL paliva a Audi získalo uznání za úspěch v Le Mans R8 § DTM. Následně bylo vytvořeno technické partnerství, které dalo vzniknout moderní dieselové palivové technologii.

Lužické hory mají nového generálního partnera

Lužické hory mají nového generálního partnera22.3.2007 - Již za necelé dva měsíce,v sobotu 12. května 2007, odstartují posádky do 10. ročníku automobilové soutěže v Hrádku nad Nisou. Ředitelství soutěže uzavřelo před několika dny dohodu s generálním partnerem, takže se letos soutěž pojede pod názvem Thermica plus Rally Lužické hory.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu