Výsledky hledání bojoval

Konečný bronz ve sprintech vybojovali Miroslav Jakeš s Petrem Grossem.

Konečný bronz ve sprintech vybojovali Miroslav Jakeš s Petrem Grossem.25.10.2011 - Před sezonou jsme nebyli vůbec schopni odhadnout, jaké výsledky budeme zajíždět. Vše bylo nové. Doufali jsme, že děláme krok kupředu, otázkou zůstávalo jak velký. Nyní se ukázalo, že toto rozhodnutí bylo vynikající, za což hovoří parádní výsledek na konci sezony. Jsme spokojeni,“ zhodnotil Miroslav Jakeš.

Jakub Kornfeil v Sepangu vybojoval osmou příčku

Jakub Kornfeil v Sepangu vybojoval osmou příčku23.10.2011 - Nebýt chybičky v poslední zatáčce bylo by jeho umístění ještě o jednu příčku lepší. Radost z výborného závodu, nádherné bitvy a dalšího výrazného bodového úspěchu, však brzy zahalila zpráva o smrti Itala Marca Simoncelliho. Úsměvy se vytratily a po tvářích místo toho začaly kanout opravdové chlapské slzy

Ondra Ježek v italské Imole v MS supersportů vybojovali čtvrtou startovní řadu.

Ondra Ježek v italské Imole v MS supersportů vybojovali čtvrtou startovní řadu.25.9.2011 - S dnešním dnem je velká spokojenost. Cílem bylo kvalifikovat se alespoň do 4. řady, což se posledním kolem podařilo. Měli jsme hodně dobře nastavenou motorku, takže s ní nebyla velká práce. Trošku nás zlobil quickshifter, ale s tím se dalo jet. Jsme tedy spokojení, myslím, že je to dobrá pozice pro start závodu

Dvojice Sýkora Škardová se v Třebíči probojovala do čela šampionátu sprintů

Dvojice Sýkora Škardová se v Třebíči  probojovala do čela šampionátu  sprintů20.9.2011 - Dnes už ale musí Honza Sýkora myslet na blízkou budoucnost. „Před závěrečnými dvěma sprinty je situace v šampionátu zcela otevřená. Míra Jakeš a Roman Odložilík už totiž nebudou škrtat žádné body. My se naopak pokusíme zajet takové výsledky, abychom škrtat museli. Větší tlak si ale nepřipouštím. Spíše mě teď zpětně mrzí porážka o osm desetin na Lužických horách od Jakeše anebo přísná půlminutová penalizace za kontakt s retardérem na Vysočině

Petr Fulín na Oscherslebenu opět zabojoval a druhé místo v Supercopě udržel

Petr Fulín na Oscherslebenu opět zabojoval a druhé místo v Supercopě udržel20.9.2011 - Do prvního závodu tak plzeňský jezdec startoval ze čtvrté řady. Dokázal ale zajíždět vyrovnané časy a nakonec se posunul na šesté místo. „Byla to doslova vymodlená pozice. Snažil jsem se maximálně vyvarovat chyb a pečlivě hlídal soupeře před sebou. Nakonec jsem právě jejich nepřesností využil a dostal se před ně. Šestá příčka mi zaručila ve druhém závodě start z pole position

Brendon Hartley vybojoval pro český tým na Paul Ricard třetí místo

17.9.2011 - Brendon Hartley vybojoval v sobotním závodě osmého podniku World Series by Renault na francouzském okruhu Paul Ricard třetí místo a nejrychlejší čas. Druhý jezdec Gravity-Charouz Racing Jan Charouz po havárii závod nedokončil.

Miroslav Popov na Autodromo di Vallelunga bojoval o třetí příčku, ale havaroval

Miroslav Popov na Autodromo di Vallelunga bojoval o třetí příčku, ale havaroval14.9.2011 - Snaha získat umístění na stupních vítězů mu byla osudnou, protože v zatáčce Tornantino mu páka spojky vyklouzla, dostal highsider a možnost si bodově polepšit tak skončila v závěru jedenáctého kola. Pádem si sice bolestivě narazil nohu, ale z místa nehody odešel po svých

Miroslav Popov vybojoval své první mistrovské body za třinácté místo ve VC San Marina!

Miroslav Popov vybojoval své první mistrovské body za třinácté místo ve VC San Marina!4.9.2011 - Šestnáctiletý jezdec italské stáje ElleGi Racing v Misanu závodil na divokou kartu a od úvodních tréninků kubatury do 125ccm postupně získával zdravé sebevědomí, což potvrdil svým dosud nejlepším kvalifikačním výkonem a startem z šesté pozice v druhé řadě.

Tomáš Enge a Alex Müller nevybojovali v Číně ani jediný bod

4.9.2011 - Start do závodu z předposledního místa, nefunkční pneumatická pistole při povinné zastávce a opět nefungující motor. To byly zásadní příčiny česko-německého neúspěchu v hlavním závodě. Enge s Müllerem skončili čtrnáctí a z Ordosu si neodvezli ani jediný mistrovský bod. „Myslím, že neděle podtrhla náš víkend plný problému,“ uvedl po závodě zklamaný Enge.

Tým MKR v domácím závodu v Mostě vybojoval historický triumf a zabral celé stupně vítězů

Tým MKR v domácím závodu v Mostě vybojoval historický triumf a zabral celé stupně vítězů31.8.2011 - Česká truckracingová stáj MKR Technology si připsala na své konto naprosto mimořádný triumf. Při sedmé zastávce evropského šampionátu závodních tahačů na autodromu v Mostě kompletně zaplnila stupně vítězů. Nikdo jiný než piloti černo-červených renaultů se už na pódium nevešel. Historický moment navíc umocňuje fakt, že se takový výsledek podařil na domácí půdě v nejsledovanějším nedělním hlavním závodě