Výsledky hledání charouz

FIA GT: Jan Charouz pojede ve Spa s Astonem Martin

FIA GT: Jan Charouz pojede ve Spa s Astonem Martin28.6.2007 - Člen úspěšné posádky ve 24h Le Mans a v šampionátu Le Mans Series Jan Charouz získal angažmá, které mu umožní start v dalším slavném závodě. Za tým BMS Scuderia Italia se představí v belgickém maratonu 24h Spa Francorchamps (27.-28. 7). Bude řídit vůz Aston Martin DBR9. S autem se poprvé seznámí v pondělí 2. července při testu ve Spa.

LMS: Lola týmu Škoda Charouz opět v akci

LMS: Lola týmu Škoda Charouz opět v akci28.6.2007 - Pouhé dva týdny po úspěšné premiéře v legendárním závodě 24h Le Mans nastoupí stáj Škoda Charouz Racing System – Lola/Judd k další velké bitvě. Německá dráha Nürburgring totiž hostí třetí podnik šampionátu Le Mans Series a český tým bude stejně jako v předchozích bojích na startu. Trojice Jan Charouz, Alex Yoong, Stefan Mücke věří, že zopakuje výkon z Le Mans, kde patřila k nejlepším posádkám s benzínovými motory.

24h Le Mans : český tým Škoda Charouz připremiéře s LOLOU osmý !!

24h Le Mans :  český tým Škoda Charouz připremiéře s LOLOU  osmý !!17.6.2007 - Úspěšně skončila premiéra týmu Škoda Charouz Racing System – Lola/Judd v legendárním závodě 24h Le Mans. Posádka Alex Yoong, Stefan Mücke, Jan Charouz skončila osmá absolutně a pátá v hodnocení vrcholné kategorie LMP1. Nováčkem přitom nebyla jen stáj. Nejmladší pilot podniku Charouz a Němec Mücke byli na trati La Sarthe také poprvé. Český vůz poutal pozornost více než čtvrt milionu diváků nejen výkonem, ale také velkým požárem v boxech.

MOST : Charouz i Nimč s mercedesy na pódiu níže, než bývalo zvykem

MOST : Charouz i Nimč s mercedesy na pódiu níže, než bývalo zvykem11.6.2007 - Po vítězství a druhé příčce v sobotním vytrvalostním závodě získala stáj AMG M3000 Mercedes v dnešním mosteckém Sprintu MMČR v Divizi 4 stříbro a bronz. Rychlejší z týmové dvojice byl Antonín Charouz v modrém speciálu O2 Mercedes Benz AMG DTM třídy C, třetí místo získal Václav Nimč se stříbrným vozem rhino’s Mercedes Benz AMG DTM CLK.

LMS: Stáj Škoda Charouz začala ve Valencii třetím časem

LMS: Stáj Škoda Charouz začala ve Valencii třetím časem4.5.2007 - Stáj Škoda Charouz Racing System-Lola/Judd vstoupila do svého druhého závodního víkendu šampionátu Le Mans Series ve Valencii podobně jako při úvodu mistrovství v Monze. I ve Španělsku patřila tovární Lola B07/17 Judd k nejrychlejším. Trojice Jan Charouz, Stefan Mücke, Alex Yoong byla v prvním volném tréninku třetí.

LMS: Stáj Charouz ve Valencii v plné sestavě s expilotem F1 !!

LMS: Stáj Charouz ve Valencii v plné sestavě s expilotem F1 !!3.5.2007 - Poprvé v úplné sestavě se o víkendu ve španělské Valencii představí stáj Škoda Charouz Racing System-Lola/Judd. Ke druhému závodu Le Mans Serie nastoupí trio Jan Charouz, Stefan Mücke a Alex Yoong. Posádka věří, že potvrdí rychlost vozu z prvního závodu v Monze, kde tovární LolaB07/17 Judd bojovala o stupně vítězů.

Jarnímu Brnu i v neděli vládli Charouz a Nimč s Mercedesy DTM

Jarnímu Brnu i v neděli vládli Charouz a Nimč s Mercedesy DTM29.4.2007 - Antonín Charouz s Mercedesem Benz AMG DTM třídy C ovládl i druhý závod úvodního víkendu Mezinárodního mistrovství ČR automobilů na okruzích v Brně. Po sobotním vítězství ve tříhodinovce, v níž se střídal s Němcem Stefanem Mückem, vyhrál i nedělní Sprint. Úspěch týmu AMG M3000 završil dnešním druhým místem Václav Nimč.

A1 GPv Brands Hatch : Konec sezony patří Janu Charouzovi

A1 GPv Brands Hatch : Konec sezony patří Janu Charouzovi27.4.2007 - Anglická závodní trať Brands Hatch bude o víkendu 27. až 29. dubna dějištěm posledního dvojzávodu šampionátu A1 Grand Prix. Za českou reprezentaci nastoupí Jan Charouz. Bude tak pátým závodním pilotem stáje ve druhé sezoně Světového poháru motorsportu.

LMS: Charouzova LOLA jela rychle, ale v cíli až 30

LMS: Charouzova  LOLA jela rychle, ale v cíli až 3016.4.2007 - Rozladění z technické závady a radost ze zjištění, že rychlost z testů a tréninků nebyla náhodná. To jsou pocity vedení i jezdců stáje Škoda Charouz Racing System-Lola/Judd z premiéry v šampionátu Le Mans Series v Monze. Po startu z 3. místa dojela dvojice Jan Charouz – Stefan Mücke 30., přesto se ze severu Itálie vrací s radostí.

LMS: Lola týmu Charouz vyrazí v Monze z druhé řady !!

LMS: Lola týmu Charouz vyrazí v Monze z druhé řady !!14.4.2007 - Vynikajícího výsledku dosáhla stáj Škoda Charouz Racing System-Lola/Judd v kvalifikaci pro nedělní závod šampionátu Le Mans Series v Monze. Německý pilot Stefan Mücke byl třetí, takže speciál Lola B07/17 Judd v barvách české trikolóry vyrazí v neděli hodinu po poledni z druhé řady.

další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26