Vyhledávání

Výsledky hledání concept

Concept You od společnosti Volvo Car Corporation:

16.9.2011 - Studie Concept You, představená na letošním frankfurtském autosalonu, v sobě spojuje elegantní exteriér ve tvaru kupé s luxusním high-tech interiérem, ve kterém má řidič vše pod kontrolou díky intuitivní technologii dotykových panelů smart pad.

Audi znovu směřuje k novým horizontům: Audi urban concept je ultralehký vůz 1+1

Audi znovu směřuje k novým horizontům: Audi urban concept je ultralehký vůz 1+115.9.2011 - Elektricky poháněná studie má čtyři kola, ale nelze ji vtěsnat do žádné z konvenčních kategorií. Audi urban concept o hmotnosti pouhých 480 kg totiž v radikálně nové koncepci kombinuje prvky závodního vozu, zábavného automobilu a městského vozu. Může se tak stát průkopníkem zcela nové formy mobility.

Další evoluce designové DNA značky SEAT: SEAT IBL Concept Car

14.9.2011 - koncept IBL ukazuje unikátní a konzistentní designové tvarosloví v podobě sportovně střiženého sedanu s mimořádně dynamickým a sebevědomým vzhledem. SEAT IBL kombinuje čistý, minimalistický design exteriéru s inovativním, prémiovým interiérem, který jasně prezentuje svou preciznost a vysokou kvalitu.

Audi A2 concept : prostorný malý vůz prémiové třídy se objeví na IAA

2.9.2011 - Audi poskytne návštěvníkům 64. mezinárodního autosalonu IAA 2011 ve Frankfurtu nad Mohanem příležitost k dalšímu nahlédnutí do budoucnosti elektrické mobility v podobě studie A2 concept s čistě elektrickým pohonem

Audi urban concept : zcela nový druh koncepčního vozu

Audi urban concept : zcela nový druh koncepčního vozu17.8.2011 - Pohon obstarávají dva elektromotory e-tron. Ultralehká studie Audi urban concept se tak může pochlubit intenzivním zrychlením. Zdrojem energie je lithium-iontový akumulátor, který je ideální pro delší vyjížďky po městě.

Ve Frankfurtu budou mít evropskou premiéru dvě výrazné studie: Miray a Colorado Rally Concept

16.8.2011 - Během své 100leté historie Chevrolet vytvořil bohatou škálu automobilů s velmi atraktivním designem. Některé z nich se staly skutečnými automobilovými legendami jako například Belair, Suburban, Corvette nebo Camaro. Přestože vozy Chevrolet mají velmi rozdílný vzhled, vyjadřující jejich funkci a požadavky různých skupin zákazníků, všechny mají jednotný design se stejnou DNA značky a některé specifické prvky v exteriéru a interiéru, kterými se odlišují od svých konkurentů.

Honda zveřejnila snímek prototypu nového modelu CR V Concept

Honda  zveřejnila snímek prototypu nového modelu CR V Concept26.7.2011 - Společnost Honda dnes zveřejnila snímek prototypu nového modelu CR-V Concept, jenž přináší první oficiální informace o vzhledu zcela nové čtvrté generace modelu CR-V, která bude na trh ve Spojených státech uvedena do konce roku 2011 a na evropský trh pak během podzimu 2012.

Prototyp Concept Universe je velký luxusní sedan od Volva s novým designem

20.4.2011 - Na autosalonu v Šanghaji, který se koná v dubnu 2011, představuje společnost Volvo Car Corporation mistrovský kousek skandinávského designu určený pro zákazníky s vytříbeným vkusem.

Audi představuje na autosalonu v Ženevě atraktivní technickou studii A3 concept.

2.3.2011 - Čtyřmístná limuzína se stupňovitou zádí uplatňuje ve své konstrukci kompletní technické know-how značky se čtyřmi kruhy – od zdokonaleného ovládacího systému MMI přes highendový informační a zábavní systém až po pohon. Pětiválcový turbomotor s výkonem 300 kW

Světová premiéra v Ženevě 2011 : Opel Zafira Tourer Concept, aneb „obývák“ na kolech

Světová premiéra v Ženevě 2011 : Opel Zafira Tourer Concept, aneb „obývák“ na kolech25.2.2011 - Tento koncept umožňuje nahlédnout do blízké budoucnosti nové generace modelu Opel Zafira. Studie kombinuje maximální flexibilitu s prémiovým charakterem, vycházejícím z ideální kombinace funkčnosti a filozofie wellness.

 další stránky 1 2 3 4


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu