Vyhledávání

Výsledky hledání concept

Atraktivní studie čtyřmístné limuzíny se stupňovitou zádí : A3 concept

Atraktivní studie čtyřmístné limuzíny se stupňovitou zádí : A3 concept22.2.2011 - Audi představí začátkem března na 81. mezinárodním autosalonu v Ženevě atraktivní technickou studii, jejímž základem je budoucí generace Audi A3. Čtyřmístná limuzína se stupňovitou zádí naznačuje možnosti pro další rozšíření rodiny modelů Audi A3.

Honda na autosalon v Ženevě přiveze nejen koncept elektromobilu Honda EV Concept

Honda na autosalon v Ženevě přiveze nejen koncept elektromobilu Honda EV Concept10.2.2011 - Koncept Honda EV byl zkonstruován tak, aby splňoval běžné požadavky průměrného uživatele, který denně dojíždí do zaměstnání. Vozidlo využívá stejné prostorové uspořádání pro 5 cestujících jako oblíbený hatchback Fit (v Evropě známý pod názvem Jazz).

Opel posouvá mobilitu vpřed: Od modelu Ampera po Zafiru Tourer Concept

9.2.2011 - Návštěvníci autosalonu budou moci nahlédnout i do budoucnosti nové generace modelu Opel Zafira: Studie Zafira Tourer Concept přináší novou úroveň sofistikované variability interiéru a komfortu a dokládá, jak elegantní může být „obývák na kolech“ (Lounge On Wheels).

BMW Concept Gran Coupé je ukázkou mimořádného designérského stylu

27.4.2010 - Vzhled představeného BMW Concept Gran Coupé je moderní interpretací typických hodnot značky a kombinuje v sobě nezaměnitelnou dynamiku s nadčasovou elegancí. Propracované detaily představeného konceptu jasně ukazují, že BMW má o tomto typu automobilu jasnou představu. Současně je zřejmé, že dynamické čtyřdveřové kupé, které BMW představilo již v roce 2007 prostřednictvím studie Concept CS, se v novém konceptu posunuje na další vývojový stupeň a opět stanovuje nová měřítka.

Auto China 2010 : Studie Chevrolet Volt MPV5 Electric Concept představena

23.4.2010 - Chevrolet učinil další významný krok v nabízení hospodárných vozidel svým zákazníkům na celém světě. Prostřednictvím společného podniku Shanghai GM představil Chevrolet v Číně hospodárný Cruze a New Sail. V roce 2011 představí Volt, elektrický automobil se schopností prodlouženého dojezdu

Křivky budoucnosti v reálu v Ženevě : Opel Flextreme GT/E Concept

Křivky budoucnosti v reálu v Ženevě : Opel Flextreme GT/E Concept19.2.2010 - Opel zadělává na senzaci: Na blížícím se světovém autosalonu v Ženevě (4. až 14. března) Opel představí koncept Flextreme GT/E, který potvrzuje pozici značky Opel jako lídra ve vývoji a zavádění „zelených“ technologií a zároveň i jako producenta vzrušujících a hospodárných vozů expresivního designu – a to vše s důrazem na příslovečnou německou kvalitu.

GTbyCITROËN obdržel cenu Louis Vuitton Classic Concept Award 2008 pro nejlepší prototyp roku

1.3.2009 - GTbyCITROËN obdrží cenu Louis Vuitton Classic Concept Award 2008, která je udělovaná nejlepšímu prototypu roku. Cena bude předána 2. března v Ženevě na oficiální slavnosti. Stejnou cenu získal v roce 2006 koncept C-Métisse.

Audi Sportback concept hlásí svoji premiéru v Detroitu

12.1.2009 - Ve světové premiéře představuje automobilka Audi na právě probíhajícím autosalonu v Detroitu koncepční studii s názvem Audi Sportback concept. Pětidveřový koncept přináší další evoluci charakteristických designových prvků značky Audi a naznačuje směr, jímž se bude designérský jazyk ingolstadtské automobilky v budoucnu vyvíjet.

Světová premiéra kompaktního roadsteru Concept BlueSport na detroitském autosalonu

12.1.2009 - Volkswagen začíná nový rok představením automobilového snu – cenově dostupného, neobvykle hospodárného a maximálně agilního roadsteru s uprostřed umístěným motorem. Jeho název: Concept BlueSport.

Meriva Concept: Dynamický design, inovativní systém FlexDoors

Meriva Concept: Dynamický design, inovativní systém FlexDoors29.2.2008 - Klíčem k mimořádně flexibilitě studie Meriva Concept je unikátní systém FlexDoors, který staví na vzadu uchycených zadních dveřích, jež se otevírají protisměrně vůči konvenčně provedeným předním dveřím. Protože B-sloupek zůstal z důvodu maximální pasivní bezpečnosti zachován, lze přední i zadní dveře studie Meriva Concept otvírat nezávisle na sobě. Vzadu zavěšené zadní dveře, které používají některé konkurenční značky, se totiž dají otvírat jen po otevření dveří předních, což výrazně omezuje jejich praktické využití.

 další stránky 1 2 3 4


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu