Vyhledávání

Výsledky hledání dakar 2011

Dakar 2011: Macháčka zradila poloosa, musí také odstoupit !!

Dakar 2011: Macháčka zradila poloosa, musí také odstoupit  !!13.1.2011 - I když u třetího muže průběžného pořadí obětavě zastavil Vlastimil Vildman s liazkou, nemohla mu posádka kamionu nijak pomoci a musela pokračovat v jízdě. Jednalo se o neopravitelnou závadu, a tak quad Yamaha Raptor pětinásobného šampiona skončil na odklízecím ballé.

Dakar 2011: Slovenský motocyklista Jakeš má zlomenou klíční kost

Dakar 2011: Slovenský motocyklista Jakeš má zlomenou klíční kost14.1.2011 - Jakeš, který chtěl letos bojovat až do cíle s nejlepšími, měl nakročeno k výbornému výsledku. Do středeční etapy odstartoval slovenský motocyklista jako desátý v průběžném pořadí, jenže v etapě mezi Chile a Argentinou ho potkala smůla, když zadřel motor. Ten údajně měnil právě večer před karambolem. Na 254. kilometru spojovacího úseku následoval po poruše agregátu pád, při němž se zranil a rozbil motorku.

Dakar 2011: Ivan Jakeš rozbil motorku a výborně ropzjetý závod pro něj patrně končí

Dakar 2011: Ivan Jakeš rozbil motorku a výborně ropzjetý závod pro něj  patrně končí13.1.2011 - Podle neoficiálních informací měl slovenský jezdec pád na 254. kilometru spojovačky, kde poškodil svou yamahu. Motocykl se údajně podařilo provizorně opravit, Jakeš ovšem nefiguruje ve výsledkové listině a panují obavy, že pro něj soutěž skončila.

Dakar 2011 a Buggyra: Zdraví především!

Dakar 2011 a Buggyra: Zdraví především!13.1.2011 - Vůbec jsme si nepřipustili variantu, že necháme Robina pokračovat v závodě s tím, že si to těžce zraněný navigátor Jarda Lamač nějak v nemocnici vyřeší sám. Kromě toho týmu v té chvílí šéfoval Marek Spáčil, s jehož rozhodnutím se plně ztotožňujeme

Dakar 2011: Výborně rozjetý závod Lopraisům pokazil okruh kolem města Copiapó

Dakar 2011: Výborně rozjetý závod Lopraisům pokazil okruh kolem města Copiapó12.1.2011 - 9. etapě Dakaru se posádka Aleše Lopraise potýkala s velkými technickými problémy a dokončila ji s velkou ztrátou. Okruh kolem Copiapó obsahoval ve zkrácené podobě na CP2 sice jen 207 kilometrů dlouhý úsek, ale patřičně opepřený pouštními horami, které je nutno vyjíždět až stodvacetikilometrovou rychlostí, prachem a gigantickými dunami. D speciálky vyrazily jako první tři Kamazy a Aleš Loprais hned za nimi

Dakar 2011: Liaz dojel u města Copiapó devátý , Macháček opět druhý

Dakar 2011:  Liaz dojel u města Copiapó devátý , Macháček opět druhý12.1.2011 - V kategorii čtyřkolek zopakoval Josef Macháček pondělní druhé místo. V celkovém pořadí zůstává jezdec KM Racingu třetí, ale ve stíhačce na pozici Argentince Halperna umázl dvanáct a půl minuty. Lukasz Laskawiec potvrdil třetím místem výkonnostní vzestup. Pokud bude mladý Polák v barvách české stáje pokračovat v podobném stylu i v dalších etapách, mohl by si vylepšit dosavadní šesté místo

Dakar 2011. Petr Mikula to má na chvostu hodně težké

Dakar 2011. Petr Mikula to má na chvostu hodně težké11.1.2011 - Dakar po pauze pokračuje a s ním také česká posádka, o které se ve zpravodajství prakticky nedozvíte. Tedy P.Mikula a I. Novák v kategoii osobních vozů.

Dakar 2011: Vildman s Liazem se dostal na průběžné patnácté místo

Dakar 2011: Vildman s Liazem se dostal na průběžné patnácté místo11.1.2011 - Na vedoucí kamaz Vladimira Čagina sice už ztrácí bezmála sedmnáct hodin, ale díky rozvážné jízdě Vlasty Vildmana kamion Liaz stále stoupá průběžným pořadím vytrvalostní soutěže.

Dakar 2011: Pepa Macháček dojel druhý a je třetí. Motorkář Jakeš je už desátý !!

Dakar 2011: Pepa Macháček dojel druhý a je třetí. Motorkář Jakeš je už desátý !!11.1.2011 - V jedné stopě se neztratili ani motorkáři KM Racingu. Ivan Jakeš opět bojoval na „dostřel“ od absolutní špičky. Šestnáctá pozice ho posunula už do první desítky celkového pořadí. Jeho stájový parťák David Pabiška dojel osmatřicátý a byl rád, že udržel průběžné 30. místo.

Dakar 2011: Čagin zatáhl a dojel pátý mezi auty, Aleš Loprais drží třetí pozici

Dakar 2011: Čagin zatáhl a dojel pátý mezi auty, Aleš Loprais drží třetí pozici10.1.2011 - Aleš se v den svých 31. narozenin od počátku držel na třetím místě, s lehkým odstupem za Kabirovem, ale před Nikolajevem. Mezi čtvrtým a pátým waypointem měla naše posádka defekt, který na místě řešila výměnou kola, což s sebou přineslo dvacetiminutovou ztrátu, která dala základ výsledné ztrátě v cíli. Kabirov i nikolajev si až do konce etapy udržovali víceméně konstantní náskok. V celkovém pořadí je tedy Aleš třetí, ale Čagin je v čele jen o tři minuty před Kabirovem a výživný dunový okruh kolem Copiapó ještě může s mnoha věcmi zamíchat.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu