Vyhledávání

Výsledky hledání josef

Abu Dhabi a parádní premiérový start našeho jezdce v GP 2 : Josef Král v neděli BRONZOVÝ !!!

2.11.2009 - Po pátém místě ze soboty dokázal Josef Král výborně zužitkovat dobrou startovní pozici v nedělním závodě GP2 Asia na 22 kol. Pilot týmu Super Nova na novém okruhu Yas Marina v Abu Dhabi dojel na třetím místě a při své premiéře v prestižní formulové sérii přesvědčil, že v ní má své nezpochybnitelné místo.

Abu Dhabi a skvělá premiéra : Josef Král v sobotním dokázal vybojovat pátou pozici v GP2 !!!!.

1.11.2009 - Josef Král v sobotním prvním závodě po devátém místě z kvalifikace dokázal vybojovat pátou pozici. Skvělý výkon mu tak přinesl kromě prvních čtyř bodů v tabulce také čtvrté místo na startovním roštu pro nedělní druhý závod.

Abu Dhabi : Josef Král v barvách Super Nova vybojoval deváté místo pro svůj první závod GP2.

31.10.2009 - Na trati Yas Marina, kde se tento víkend spolu s podnikem Formule 1 jede také úvodní závod asijské série GP2, proběhly páteční kvalifikační tréninky. Josef Král v barvách špičkové stáje Super Nova vybojoval deváté místo na roštu pro sobotní první závod. Jeho týmový kolega James Jakes bude startovat sedmý.

První testy F2 v Abu Dhabi absolvuje Josef Král už jako právoplatný člen Super Nova. Začal výborně!

25.10.2009 - Na trati, kde se příští víkend spolu se závodem Formule 1 jede hned první podnik asijské série GP2, už na sebe dokázal upozornit velmi hezkým čtvrtým místem v sobotní dopolední seanci, v níž za sebou nechal i velké soupeře z IFM Leimera a Rossiho.

Josef Král pojede v barvách špičkové stáje GP2 Asia. Odjíždí testovat na okruh Yas Marina v Abu Dhabi.

Josef Král pojede v barvách špičkové stáje GP2 Asia. Odjíždí testovat na okruh  Yas Marina v Abu Dhabi.23.10.2009 - Na základě oficiálního testování formulové série GP2 ve španělském Jerezu došlo tento týden k definitivnímu rozhodnutí o dalším angažmá jezdce BRT Josefa Krále. V barvách špičkové stáje Super Nova bude účastníkem GP2 Asia a hned tento víkend jej čeká první testování na okruhu Yas Marina v Abu Dhabi.

Ze španělského Jerezu se vrátil Josef Král z oficiálního testování formulové série GP2 !!

16.10.2009 - Z trojice českých pilotů jezdil nejlepší časy a na týmy, u nich na testech hostoval, udělal dobrý dojem především citem pro dosud neznámý vůz i schopností cílevědomě spolupracovat s mechaniky a inženýry na nastavení monopostu.

Parádní bilance vrchařské sezóny 2009: Pět titulů pro Dana Michla a jeho otce Josefa !!

Parádní bilance vrchařské sezóny 2009: Pět titulů pro Dana Michla a jeho otce Josefa  !!22.9.2009 - Posledním vrchařským podnikem letošní sezóny byla pro oba závodníky Divácká 13, kde si Josef i Dan připsali poslední vítězné body a po zrušení závodu v Liberci bylo i rozhodnuto o titulech pro letošní sezónu. Celková bilance týmu tedy pro letošek vypadá následovně:

IFM 2009: v Imole Josef Král v sobotu dokázal i po penalizaci dojet čtvrtý

IFM 2009: v Imole Josef Král v sobotu dokázal i po penalizaci dojet čtvrtý19.9.2009 - Sobota měla na italské Imole pro Josefa Krále skutečně kuriózní průběh. Po výborné kvalifikaci, v níž zajel druhý nejrychlejší čas, přišla studená sprcha v podobě penalizace a posunu až na páté místo. V závodě pak dokázal dojet celkově čtvrtý.

Na italském okruhu Imola se pojedou také dva ostré závody série IFM 2009, Josef Král je nabuzen

Na italském okruhu Imola se pojedou také dva ostré závody série IFM  2009, Josef Král je nabuzen17.9.2009 - Jezdec JD Motosport týmu Josef Král, který závodí s podporou Bohemia Racing Teamu, míří do Itálie zdravě nabuzen a i když o letošním mistrovi už je rozhodnuto, je odhodlán ze všech sil bojovat alespoň o celkové stříbro.

Vyškov 2009: Josef Semerád pro letošek končí. Oblíbený Vyškov mu po defektu moc nevyšel.

Vyškov 2009: Josef Semerád pro letošek  končí. Oblíbený Vyškov mu po defektu moc nevyšel.10.9.2009 - Vyškovská trať i přístup pořadatelů vždy posádkám Sherlog Racingu seděl, a proto ani letos nechyběl zástupce týmu na startu hanácké soutěže. Zkušená posádka Josef Semerád navigovaný Romanem Niemetzem přijela do Vyškova se svým Mitsubishi Lancer EVO IX bojovat o co nejlepší umístění i přesto, že letošní sezona je po všech problémech, které posádku provázely, již definitivně ztracená

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu