Vyhledávání

Výsledky hledání loprais

Loprais Tatra Team završil úspěšné testy v Senici. Očekávání splněna

Loprais Tatra Team završil úspěšné testy v Senici. Očekávání splněna16.9.2008 - Ani po vítězství na Hungarian Baja Loprais Tatra Team nezahálí a pokračuje ve vývoji vozu pro Dakar 2009. Právě skončené testování v Záhorie u Senice je toho dokladem a splnilo všechna zásadní očekávání.

Aleš Loprais s Tatrou vyhrál víkendovou Hungarian Baja, nedělní speciálka zrušena.

Aleš Loprais s Tatrou  vyhrál víkendovou Hungarian Baja, nedělní speciálka zrušena.25.8.2008 - Po havárii maďarského jezdce Gála byl start zbývajících posádek do hlavní nedělní speciálky zrušen a pro jejich kategorii platí výsledky po sobotě. Aleš Loprais je tedy vítězem závodu v kategorii kamionů. Maďarští pořadatelé trochu zvláštně sice připravili porci speciálek na dvou úsecích, ale jednotlivé třídy neměly rovné možnosti si zazávodit.

Loprais Tatra Team na prvním místě ve všech sobotních zkouškách Hungarian Baja !!

Loprais Tatra Team na prvním místě ve všech sobotních zkouškách Hungarian Baja !!25.8.2008 - Důvěrně známé úseky ze Středoevropské rallye hostí Hungarian Baja několik let. Pro potřeby nového závodu byly sice využity, ale popropojovány zcela odlišným způsobem, takže kdo jel soutěž ASO v dubnu, může se jen stěží spolehnout na znalost tratí zpaměti. Změť cest je prověrkou pozornosti navigátorů, zatímco jezdci nesmí polevit v pozornosti ani na okamžik kvůli zrádnosti mnohých úseků, opepřených četnými skoky

Hungarian Baja je přede dveřmi, Loprais Tatra Team je připraven

Hungarian Baja je přede dveřmi, Loprais Tatra Team  je připraven20.8.2008 - Maďarská soutěž je prvním rokem oficiálním podnikem kalendáře Světového poháru FIA v cross-country baja soutěžích. Uskuteční se na dvou rychlostních zkouškách v délce 64 a 48 kilometrů, každou z nich posádky absolvují několikrát denně. Loprais Tatra Team vyráží do Maďarska nejen za účelem soutěžení, ale i k testování dílčích inovací, které se komplexně dotkly celého vozu.

Loprais Tatra Team se vrací na místo činu a vyráží na Hungarian Baja

Loprais Tatra Team se vrací na místo  činu  a  vyráží na Hungarian Baja15.7.2008 - Ve dnech 22.-24.8. 2008 se na rychlých a prašných tratích vojenského prostoru v okolí Veszprému uskuteční další ročník maďarské Baji, podniku patřícího do oficiálního kalendáře FIA pro Světový pohár v cross country bajas, tedy kratších soutěžích maratónského typu, stejně tak i oficiální součásti českého, slovenského a maďarského šampionátu v cross-country rally.

Loprais Tatra Team nechybí v Brně na Autotecu 2008

Loprais Tatra Team nechybí v Brně na Autotecu 20085.6.2008 - Na Autotecu můžete kromě Karla Lopraise potkat i kompletní posádku Loprais Tatra Teamu a získat tak třeba autogram, nebo odpověď na případnou zvědavou otázku. Závodní Tatry právem vyvolávají zájem odborné i laické veřejnosti.

Vyhodnocení fotosoutěže CER vyhlášené Loprais týmem

Vyhodnocení fotosoutěže CER vyhlášené Loprais týmem21.5.2008 - Central Europe Rally je úspěšně za námi. Další křižovatkou v itineráři letošní sezóny je vyhodnocení fotografické soutěže, kterou jsme u příležitosti tohoto podniku uspořádali. Chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným za nádherné originální fotografie ...

Aleš Loprais nakonec v premiérovém středoevropském Dakaru bronzový!!!

Aleš Loprais nakonec v premiérovém středoevropském Dakaru bronzový!!!29.4.2008 - Podruhé ze svých dvou účastí ve velkých soutěžích jako závodní pilot získává Aleš Loprais umístění na stupních vítězů. Holanďan Van Ginkel závěrečnému tatrováckému ataku odolal,

Dakar 2008: Úspěch v nejdelším speciálu vynáší Aleše Lopraise na průběžné 3. místo

Dakar 2008: Úspěch v nejdelším speciálu vynáší Aleše Lopraise na průběžné 3. místo25.4.2008 - Středoevropská rallye se natrvalo usadila ve Veszprému, kde byla na programu nejdelší speciální zkouška, která měří 156 km a pojede se celkem třikrát. Aleš Loprais v ní maximálním nasazením dobyl druhé místo a hlavně eliminoval hlavní protivníky v boji o pódiové umístění.

Dakar 2008: Jednou jsi nahoře a jednou dole - platilo i pro Loprais Tatra Team

Dakar 2008: Jednou jsi nahoře a jednou dole - platilo i pro Loprais Tatra Team25.4.2008 - Rallye se přesunula západněji a na programu byl nejprve těžký okruh z první etapy, ovšem v opačném směru, a po přesunu do Veszprému velmi rychlá trasa ve zdejším vojenském prostoru.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu