Vyhledávání

David Vršecký lepší než Jankulovski. Již dnes večer velká sláva v Monte Carlu

David Vršecký lepší než Jankulovski. Již dnes večer velká sláva v Monte Carlu

Vršecký lepší než Jankulovski
Jak jsme již informovali, převezme David Vršecký dnes večer v Monte Carlu z rukou zástupců FIA cena za titul mistra Evropy v závodech tahačů! A právě ve městě kasin zastihla Davida zpráva, že se jako jediný český motorista vešel mezi elitní třicítku nejlepších sportovců končícího roku!

Vzhledem k tomu, že byl letošní rok olympijský, lze v případě truckového šampióna a držitele dvou světových rychlostních rekordů v jízdě závodním tahačem hovořil o mimořádném úspěchu. "Když mi to volali z Prahy, tak jsem tomu nevěřil. Je to fantastické být ve společnosti takových hvězd, jako Barbora Špotáková, David Kostelecký nebo Šárka Záhrobská," řekl David v telefonickém rozhovoru, přičemž si podle vlastních slov cení nejvíce postavení české motoristické jedničky a zejména skalpu hvězdy AC Milán a fotbalové reprezentace Marka Jankulovskeho.

"Jsem totiž velmi úděsný fotbalista a není to dáno pouze zničeným kolenem. Skončit v domácím žebříčku před takovou hvězdou, vítězem Ligy mistrů a jedním z nejlepších krajních obránců světa posledních sezón pro mě představuje velký úspěch, který je úspěchem celého týmu."

Vršeckého umístění na konci hvězdné třicítky překvapilo i týmového manažera Jana Kalivodu. "Svou pozornost jsme spíše zaměřovali směrem k motoristickým anketám. Teď vidím, že se možná jednalo o zbytečnou práci," potvrdil Kalivoda se smíchem. "Respektovaní domácí novináři rozhodli o tom, že David patří do společnosti olympijských vítězů, mistrů světa a je nejúspěšnějším domácím motoristou roku 2008. Není co řešit."

Buggyra

 

Fotogalerie

Trucky ve španělském Albacete 2008, foto Buggyra

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu