Vyhledávání

Tiskové zprávy

Chcete zde mít vlastní tiskovou zprávu? Kontaktujte nás.

Tipy na netradiční vánoční dárky

Vánoce 2015

Také patříte k těm, kteří nakupování dárků řeší na poslední chvíli? Narozeniny, svátky, výročí či snad dokonce Vánoce jsou s nadsázkou řečeno Vaší noční můrou? Nemusíte, ani strávit bezpočet bezesných nocí. Máme pro Vás řešení! Co se však na začátku nákupních maratonů může zdát jako nevyřešitelný problém, bývá většinou ve výsledku velmi příjemná záležitost.

Vozy Renault a Dacia

Také patříte k těm, kteří netouží den co den cestovat v přeplněných hromadných prostředcích s cizími lidmi a den co den se stresovat, kdy přijedete do práce se zpožděním nebo nestihnete včas věci, které potřebujete?

Výhodný pronájem luxusních i užitkových vozů

Většina z nás se občas potřebuje někam dopravit. Větší část lidí má svůj osobní automobil. Ostatní, kteří jej nemají by jej stejně příležitostně potřebovali.

Vánoce v klidu domova

Také patříte k těm, kteří nakupování dárků řeší na poslední chvíli? Narozeniny, svátky, výročí či snad dokonce Vánoce jsou s nadsázkou řečeno Vaší noční můrou? Nemusíte, ani strávit bezpočet bezesných nocí. Vždyť originální dárky můžete v dnešní době nakoupit z pohodlí Vašeho domova!

Žaluzie a vrata

Pokud jste někdy prováděli rekonstrukci bytu či rodinného domku anebo jste dokonce stavěli přímo novostavbu, jistě jste řešili mnoho a mnoho otázek, týkajících se nejrůznějších parametrů spojených s Vaším vysněným bydlením.

Kupujete ojeté auto? Poradíme vám, jak vybrat správně!

Koupě ojetého vozidla není dnes nic zvláštního, spíše naopak. Nákup ojetého automobilu je častější než koupě vozidla nového. Na nákupu z bazaru je možné ušetřit a koupit kvalitní auto, které vydrží mnoho let.

Garážová vrata

Snad každá domácnost vlastní v dnešní době alespoň jedno motorové vozidlo. Je nám společníkem a především pomocníkem na dovolených, při nákupech ale především nás hravě a spolehlivě dopraví vždy tam, kam potřebujeme a to včas, bezpečně a rychle.

Povinné ručení jednoduše

Pokud vlastníte automobil, určitě jste měli starosti s vyřízením pojištění. Jedná se především o povinné ručení, které je povinen majitel automobilu uzavřít dle zákona.

Užijte si chytrého nakupování na ZlatéSlevy.cz

ZlatéSlevy.cz jsou jedním z největších českých slevových agregátorů. Najdete zde všechny slevové akce v ČR i v SR na jednom místě. Denně zde můžete najít až 3000 slevových akcí a každý den zde přibývají nabídky nové. Výhodou je, že si velmi jednoduše můžete zobrazit akce, které vás mohou zajímat zadáním kategorie a města.

Kompatibilní kazety

V tiskařském světě jsou pryč doby, kdy jste museli kupovat barvy a kazety pouze od stejné značky od jaké máte tiskárnu.

Bezpečnost a život okolo nás

Únik důležitých dokumentů a dat z dobře prosperující firmy, podezření na nainstalování štěnic a odposlechů, nevěrohodní klienti a zaměstnanci. Zní Vám tato slovní spojení jako pulp foction?