Autodrom Hradec Králové přivítá v sobotu Rallye Chrudim
Autodrom Hradec Králové - sobota 15.10.2011
Časový harmonogram
7:15 hod. - Otevření depa
7.30 - 8:45 hod. - Technické a administrativní přejímky
8:50 hod. - Rozprava
9:05 hod. - Start prvního předjezdce
9:15 hod. – Start prvního rallye vozu
cca 9:50 hod. – Start prvního vrchařského vozu
Série 1 RZ obou kategorií vychází asi na 1:20min
Cca 13:00 hod. pauza 30 min pro kraťáky
Cca 13:30 hod. – Start 3 RZ rallye vozu
Konec závodu cca 17:00 hod.
Vyhlášení cca 17:30 hod.
Mapa autodromu 15.10.2011
http://www.rallyechrudim.cz/
PŘIHLÁŠKY JSOU STÁLE OTEVŘENY, STÁLE MÁTE MOŽNOST VYPLNIT PŘIHLÁŠKU A POJIŠTĚNÍ NA STRÁNKÁCH, NEBO INDIVIDUÁLNĚ NA TELEFONU +420 777 235 145. TEN KDO JEŠTĚ NEMÁ VYPLNĚNOU PŘIHLÁŠKU, AŤ JI VYPLNÍ. DĚKUJEME
Aktuální sdělení:
Z organizačních důvodů nebude na trati průjezd šotolinou, proto kategorie pro rallye vozy bude 100% asfalt s tím, že se pojede přes most na 2 kola = 1RZ. Kategorie pro okruhové a vrchařské vozy zůstává beze změn. Přehlášení z kategorie do kategorie vyřešíme na místě při přejímkách, nebo pište na email 126revo@seznam.cz
PŘEDJEZDCI:
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Martin Kučera Toytota Celica 115 předjezdec
Josef Hanka Škoda 60 předjezdec
Karel Pohner Honda Civic Type R - předjezdec
Vojtěch Chaura BMW E30 - předjezdec
RALLYE VOZY:
okruh přes most a šotolinu o délce 1800m se pojede na 2 kola jedna RZ.
ST-1000
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
František Cisar Citroen Saxo 37 ST-1000
ST-1400
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Martin Dostál Peugeot 106 Rallye 55 ST-1400
Daniel Sedlmayer Škoda Favorit 50 ST-1400
Lukáš Hrdlička Honda Civic 55 ST-1400
Pavel Vodražka Honda Civic 55 ST-1400
ST-1600
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Luděk Dolejš Citroen Saxo 87 ST-1600
Karel Šindelář Citroen Saxo 87 ST-1600
Pavel Čáp Peugeot 106 S16 87 ST-1600
ST-2000
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Jiří Kasal Opel Astra Gsi 110 ST-2000
ST+2000
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Petr Macháček Lancia 85-150 ST+2000
Lukáš Strouhal BMW E36 coupe 141 ST+2000
Frenkie Nový Mitsubishi Lancer Evo VII. 220 ST+2000
E1-1000
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Filip Branda Fiat 126 25 E1-1000
Lukáš Vrabec Škoda 100 rallye 40 E1-1000
Jan Klesnil Toyota Aygo 51 E1-1000
E1-1600
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Roman Vlas Škoda Felicia KitCar 100 E1-1600
Václav Černín Honda CRX 91 E1-1600
Martin Křepela Škoda Favorit 1,6 60 E1-1600
Jan Jíně Honda CRX 91 E1-1600
E1-2000
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Lukáš Knap Toyota Celica 115 E1-2000
E1+2000
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Radek Šťastný Subaru Impreza 370 E1+2000
Martin Volejník Lancia 150 E1+2000
Jura Sedláček Subaru Impreza GT 200 E1+2000
Vladislav Krejčíř Ford Escort 225 E1+2000
Michal Herman Subaru Impreza 240 E1+2000
H-1400
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Gabriel Nyiri Škoda 130 L/A 100 H-1400
OKRUHOVÉ A VRCHAŘSKÉ VOZY:
Okruh zjednodušený bez mostu a šotoliny délka 1200m, 3 kola na jednu RZ.
ST-1400
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Jiří Raškovec Renault Clio RTC 56 ST-1400
Pavel Vrabec Škoda 120 55 ST-1400
Petr Vodseďálek Opel Kadett 66 ST-1400
David Vycpálek Suzuki Swift GTI 74 ST-1400
Rudolf Klieštik Rover 414 Si 76 ST-1400
Tomáš Homola Fiat 127 55 ST-1400
Jaroslav Raškovec Renault Clio RTC 56 ST-1400
Petr Havránek Fiat UNO 1.4i.e. 52 ST-1400
ST-1600
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Jan Skrbek Citroen Saxo VTS 90 ST-1600
Martin Čáp Peugeot 106 S16 87 ST-1600
ST-2000
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Petr Bureš Renault Clio 124 ST-2000
ST+2000
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Roman Macků Ford Sierra 110 ST+2000
Libor Jarkovský BMW 325i E30 125 ST+2000
E1-1400
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Petr Vorlík Škoda 105l 70 E1-1400
E1-1600
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Jiří Meduna Peugeot 106 S16 88 E1-1600
Jan Sussman Honda Targa 116 E1-1600
Jan Jíně Honda CRX 91 E1-1600
E1-2000
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Jaromír Vondrouš Opel Kadett GSi 131 E1-2000
Zdeněk Pirkl Renault 5 75 E1-2000
Tomáš Martínek Peugeot 205 Mi16 Maxi 120 E1-2000
Zdenek Knap Toyota Celica 115 E1-2000
E1+2000
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Miroslav Matějka Lancia Delta Integrale 200 E1+2000
Milan
Macho
Subaru Impreza sti
200
E1+2000
Josef
Šabata
Subaru Impreza
240
E1+2000
Milan
Jansta
Audi S3
200
E1+2000
H-1000
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Ivo Jež Fiat 500 D 33 H-1000
H-1400
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Michal Šiler Škoda 130 RS 70 H-1400
H-1600
Jméno Příjmení Auto Výkon (kW) Kategorie
Petr Vorlík st. Ford Escort MK III 77 H-1600