Vyhledávání

Blíží se druhý a zatím nejrozsáhlejší ročník rally show v ČR opět v centru Hradce Králové

Blíží se druhý a zatím nejrozsáhlejší ročník rally show v ČR opět v centru Hradce Králové

Blíží se druhý a zatím nejrozsáhlejší ročník rally show v ČR. Jedinečná příležitost pro uvolněné setkání nejlepších českých jezdců rally se sponzory, médii a především diváky. Chtěl bych Vás tímto poprosit, abyste na tuto jedinečnou akci pozvali také vaše návštěvníky prostřednictvím níže uvedené tiskové zprávy. Na rallyshow jste samozřejmě srdečně zváni

Rallyshow a Autosalonshow 20009 v centru Hradce Králové již v neděli 5.7. 2009

Na nejrozsáhlejší rally show konané v České republice, budeme mít poprvé příležitost přivítat ty nejlepší české soutěžní jezdce a jejich teamy. V centru Hradce Králové na fotbalovém stadionu pod „lízátky“ se představí absolutní mistři české republiky v rally a sprint rally 2008 Roman Kresta a Josef Peták s vozy homologace S2000, svoji účast přislíbil také Igor Drotár, mistr Slovenska s vozem WRC i vítězové jednotlivých tříd v rally i sprintrally.

V závodní kombinéze nastoupí zpěvák Daniel Landa a nebude chybět ani Tatra Tomáše Tomečka z rally Dakar, ani vystoupení mistra ČR v Trialu Martin Křoustka. Střed fotbalového stadionu vyplní Autosalonshow, na kterém budou vystaveny automobily od většiny světových výrobců.

Tyto vozy budou předváděny na uzavřené rychlostní zkoušce a po dohodě s prodejci bude možné si domluvit také předváděcí jízdy. Nebudou chybět ani nablýskaní veteráni, vůz Ferrari ani závodní formule. Program bude doplněn doprovodnými soutěžemi a atrakcemi pro děti i jejich tatínky. Moderování celé akce pro přibližně deset tisíc diváků zajistí moderátoři třech rádii. Partnerskou akcí Rallyshow.cz je hudební festival Rock For People, odkud budou na všesportovní stadion směřovat přímé autobusové linky.

Výhodou Rallyshow oproti klasickému rally je bezesporu lepší přehled pro diváky, jejich vyšší bezpečnost, úzký kontakt s jezdci i dostupnost servisních dep jednotlivých teamů. Pro jezdce a jejich teamy je rallyshow jedinečnou příležitostí jak mohou poděkovat svým sponzorům a příznivcům rally. Uvolněná atmosféra, zajímavý program a doufejme, že pěkné počasí, dokáží zajistit neopakovatelnou ochutnávku rally, která je právem nazývána královnou motorsportu.

Aktuální informace k programu akce jsou průběžně zveřejňovány na www.rallyshow.cz. Na této adrese je také možné najít odkazy na jednotlivé teamy a vystavovatele.

Srdečně zveme všechny, kdo mají rádi vůni benzínu tak jako my.Team akcesport.cz
Karel Pohner
vedoucí projektu
www.rallyshow.cz  
www.akcesport.cz  

 

Fotogalerie

AZ pneu Rallye Jeseníky 2008 objektivem Romana Langera

Další fotografie 1 2

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu