Vyhledávání

Dakarské speciály svezly hosty z celého světa v lomu u Berouna

Dakarské speciály svezly hosty z celého světa v lomu u Berouna

Beroun – Na šest set hostů z Evropy, Ruska a Kataru zažilo pocit dakarské posádky. Vuplynulém týdnu totiž probíhal 4. ročník Renault Trucks & MKR Technology Adventure days 2018. Vůbec poprvé se tato unikátní akce uskutečnila v Česku. Závodní dakarské speciály zdílny severočeského týmu konstruktéra Maria Kresse se představily v lomu Kosov poblíž Berouna.

„Pro nás to byla další skvělá akce, na které jsme vlastně jen ukázali naše dlouholeté skvělé vztahy s Renault Trucks, snímž jsme tyto dny pro zákazníky připravili letos počtvrté. Začínali jsme na několika dnech a dnes je to velmi náročný týden. Vždy se snažíme, aby celý týden byl vždy trochu jiný, ale přitom právě naše dakarské speciály přinesly ty správné zážitky. A myslím, že se nám to daří, protože, jak z ohlasů vyplývá, zákazníci byli spokojení a i tentokrát si odnesli hluboce zakořeněné zážitky,“ sdělila Klára Kress, manažerka týmu MKR Technology.

Závodní speciály byly pro velký zájem vprovozu doslova od rána do večera, což bylo také velkou zkouškou extrémního zatížení veškeré techniky. Hosté měli příležitost usednout do kabiny všech tří kamionů z dílny MKR Technology. Za volantem se také vystřídali i piloti Martin van den Brink sGertem Huzinkem.

Po prvních třech předchozích ročnících, které se konaly na Slovensku, letos zákazníci Renault Trucks zamířili do zcela nového prostředí. Akce se poprvé uskutečnila v Česku, přímo vlomu Kosov u Berouna. I zde na hosty čekal nabitý soutěžní program. Zákazníci měli možnost vyzkoušet si také technické jízdy skamionem, závodní simulátor nebo při speciálních workshopech podebatovat o technických novinkách kamionů Renault Trucks. Event, který Renault Trucks Central East spolu stýmem MKR Technology již každoročně chystají, je zcela unikátní akcí, která vEvropě prakticky nemá obdoby. „Zákazníkům nabízíme nevšední dobrodružství. Zakládáme si na tom, že celý event je zcela netradiční a naprosto originální. I díky tomu se zde schází skutečně lidé zcelého světa, protože podobnou akci jinde jen tak nezažijí,“ dodala manažerka Klára Kress.

 

Fotogalerie

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu