Vyhledávání

Kam pro programy Thermica rally Lužické hory

Kam pro programy Thermica rally Lužické hory

Programy Thermica rally Lužické hory ´08 již v prodeji


Od úterý 13. května je již možné na vybraných místech zakoupit programy letošního ročníku Thermica rally, včetně seznamu přihlášených posádek. Jedná se o tato místa:

Hrádek nad Nisou – Infocentrum, prodejna novin a časopisů – náměstí, benzínové čerpací stanice Pap – oil, Euro – oil


Chrastava – prodejna novin a časopisů – náměstí, benzínová čerpací stanice Euro – oil na obchvatu města

Liberec – infocentrum – náměstí dr. E. Beneše

Frýdlant – infocentrum – náměstí, benzínová čerpací stanice Benzina a Silcom

Hodkovice nad Mohelkou – benzínová čerpací stanice ETK

Nová Paka – prodejna novin a časopisů na ulici Legií

Podle posledních zpráv z ředitelství, se tři dny před přejímkami omluvili pouze dva jezdci L. Tenkl a V. Cvrček ml. , počet přihlášených je tedy stále za číslem 150. Došlo ke změně uzavřeného parkoviště po dojezdu soutěže. To bude zřízeno v areálu kempu Kristýna a posádky obdrží přejezdový itinerář.

V řádném termínu se zaregistrovalo více jak padesát novinářů a fotografů. V minulé tiskové zprávě již bylo zmíněno několik jmen jezdců a spolujezdců patřících k favoritům nebo reprezentující region. P

o odmlce se také do velkých soutěží vrací na tratě v okolí Hrádku nad Nisou bývalý reprezentant Martin Knajzl s Petrem Čečilem na voze Subaru Impreza. Černým koněm soutěže by mohlo být startovní číslo sedm. V jeho kokpitu pojede velerychlý Zdeněk Vlček, jehož liberecký spolujezdec Josef Král se na soutěž nesmírně těší a při letošní premiéře ubezpečuje: „Tentokrát už opravdu odstartujeme…“

Letošního ročníku se v sobotu 17. 5. zúčastní tito dosavadní absolutní vítězové: Vladimír Berger, Petr Gross, Martin Kožmín, Karel Trněný, Stanislav Kafka.

Poslední informace od mluvčího firmy Thermica říkají, že odvážlivci, kteří usednou vedle Pavla Valouška jr. do vozidla předjezdce, jsou hokejisté Bílých tygrů Liberec Angel Krstev a Boris Žabka.


Hrádek nad Nisou 13. 5. 2008 Mgr. Pavel Vydra
Tiskové středisko TRLH ´08

 

Fotogalerie

Historic Vltava Rallye 2008, foto P.Schamberger

Další fotografie 1 2 3

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu