Vyhledávání

Pokecejte s Loebem a Elenou

Paříž, pátek 20. ledna 2012

SEBASTIEN LOEB a DANIEL ELENA odpovídají zájemcům na facebookových stránkách RTL a CITROËNU

Středa 25. ledna / 18:00-18:45

Sébastien Loeb a jeho spolujezdec Daniel Elena se ve středu 25. ledna zúčastní ve studiu RTL nevídaného video chatu, který organizuje stanice RTL a Citroën. Osminásobný mistr světa v rally a pilot stáje Citroën se poprvé obrátí na své fanoušky prostřednictvím Facebooku.


Sébastien Loeb a Daniel Elena budou zájemcům a fanouškům odpovídat on line na facebookových stránkách RTL a Citroënu během 45 minut, od 18:00. Diskusi bude řídit odborník stanice RTL na motorismus Christophe Bourroux. Zájemci mohou klást dotazy na facebookových stránkách RTL a Citroënu již od pondělí poledne. Chat bude poté možné znovu přehrát na adrese http://www.rtl.fr a na facebookovém profilu Citroënu.

Tři dny po první rally sezóny, kterou je slavná Rally Monte Carlo, budou moci návštěvníci internetu klást své dotazy a získat v přímém přenosu dojmy obou závodníků. Sébastien Loeb bude mluvit o své kariéře, vítězstvích, závodech. Toto setkání bude rovněž příležitostí dozvědět se víc o Sébastienovi jako o člověku, a rovněž o jeho spolujezdci Danielovi.


www.facebook.com/citroen www.facebook.com/rtl 

 

PR 

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu