Vyhledávání

Při čtvrteční technické přejímce proběhne premiérová dobročinná Rally aukce

Podpořte dobrou věc při dobročinné Rally aukci!
 
Při čtvrteční technické přejímce letošní Barum Czech Rally Zlín proběhne ve Sportovní hale Euronics ve 20:00 hodin premiérová dobročinná Rally aukce, kterou organizují pořadatelé soutěže ve spolupráci s naším serverem. Výtěžek této aukce bude věnován zařízení pečujícímu o mentálně hendikepovanou mládež 'Hrádek' ve Fryštáku u Zlína.
 
Nechejme nyní stranou formality a v jednotlivých bodech přejděme k tom, jak aukce proběhne:
- budeme dražit nejrůznější předměty spojené s letošní Barum rally, předmětem aukce budou např. týmová trička, kšiltovky, rukavice jezdců, boty, vše autentické a s podpisy samotných jezdců. Pokud budeme konkrétní, v nabídce budou například krásná trika týmu Proton s podpisy Giandomenica Bassa a P-G Anderssona, rukavice Romana Kresty, týmové tričko s podpisy všech jezdců týmu Peugeot, bunda týmu Andrease Mikelssena anebo například naprostá bomba v podobě kombinézy Pavla Valouška.
 
- začínat budeme na částce 100,- Kč za položku (nebo sadu), příhozy do výše 1000,- Kč po stokoruně, dále pak rozhoduje nejvyšší nabídka
 
- dle pravidel klasické dražby připadne předmět nejvyšší nabídce
 
- vydraženou položku (sadu) bude možné obdržet buď přímo v místě konání aukce po zaplacení v hotovosti na místě až do skončení technické přejímky. Pokud nebude vítěz dražby moci provéíst úhradu na místě, bude zaevidován a vydražený předmět může na své jméno vyzvednout oproti platbě v pátek 26. srpna 2011 do 19:00 na infocentru v budově 21 (ředitelství rally).
 
- kompletní výtěžek dražby bude oznámen na jejím konci
 
- prosíme, abyste se dražby účastnili pouze v případě, že máte opravdu zájem tuto aukci podpořit a vydražený předmět získat
 
- budeme rádi, když o této aukci budete informovat své přátele
 
- doufáme, že se budete při aukci dobře bavit, ale že svou aktivní účastí zároveň podpoříte dobrou věc
 
- celý skutečný výtěžek dražby bude předán domovu pro osoby se zdravotním postižením Hrádek ve Fryštáku v pondělí 29. srpna 2011
 
Do aukce se zapojili (abecedně): Adell Mogul Rally Team, Antonín Tlusťák, Cersanit Rally Team, Eurooil Čepro CNT, Peugeot, Peugeot Delimax Total CNT, Proton Motorsports, Rufa Club, Škoda Motorsport, Škoda UK a pořadatelé Barum Czech Rally Zlín. Všem moc děkujeme! (A pokud jsme na někoho zapomněli, moc se omlouváme.)
 
Zástupci Hrádku se při oznámení našeho záměru věnovat výtěžek premirové dobročinné rally aukce právě tomuto zařízení nechali slyšet, že v dnešní době jsou vděčni za jakoukoliv podporu. Zkusme nejenom jim dokázat, že fanoušci rally dokáží myslet nejen na svůj sport, ale i na jiné!
 
Těšíme se na vás a vaši účast na čtvrteční aukci!
 

Za organizátory aukce  Jan Vaškovič

 

 

 
 
Ve Zlíně 24. srpna 2011                                                  Roman ORDELT
                                                                                            tiskový mluvčí
                                                                                     BARUM CZECH RALLY ZLÍN
 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu