Vyhledávání

Projekt 12x2012 RallyeStar FiestaCUP pro mladé otevírá přihlášky

Projekt 12x2012 RallyeStar FiestaCUP  pro mladé  otevírá přihlášky
FiestaCUP 2012:  12x2012 RallyeSTAR – přihlášky otevřeny !
   Dvanáct talentů ve věku 16-22 let, minimálně dvanáct sponzorů a šest speciálů Ford Fiesta1,3Cup. To bude pro období Duben-Srpen 2012 spojení, které budeme vídat i na stránkách tohoto webu. Dnešním dnem otevíráme příjem přihlášek na soutěžní projekt 12x2012 RallyeSTAR .
 12x2012 RallyeStar FiestaCUP  

    Pro všechny zájemce, kteří o tomto projektu čtou poprvé malá rekapitulace základních informací. Záměrem této akce je najít mladé závodní talenty ve věku 16-22let pro automobilový sport a zejména pro rallye. A zároveň zajistit finance pro tyto talenty na vybrané akce v sezoně 2012. Formou soutěžních kol bude vybráno až 12 mladých talentů (chlapců či děvčat), ve věku 16-22let.

Pro každého z nich bude zajištěno 12 sponzorů, kteří by zaplatili 2012Kč pro závodění jednoho účastníka!!! Každý z vybraných talentů pak díky těmto financím v průběhu Dubna-Srpna absolvuje ZDARMA v rámci seriálu FiestaCUP celkem 4 akce ( z toho 2-3 x se bude jednat o akci závodní). A ti nejlepší pak budou odměněni zajímavou cenou, která jim nabídne možnost pokračovat v dalších rallye závodech seriálu FiestaCUP 2012 nebo 2013. Protože Česká republika je zemí zaslíbenou rallye, bude celý projekt zaměřen na rallye závodění. V této fázi výběru sice nebudeme rozlišovat požadavky pro pozici jezdec-spolujezdec, ale v dalších finálových kolech i toto rozdělení a zaměření bude bráno v potaz.

   Program projektu 12x2012 RallyeSTAR FiestaCUP
Soutěžní výběrové kolo: termín je stanoven na 10.3 2012 – Areál Letiště Líně u Plzně (podle celkového počtu přihlášených může být vypsán ještě další termín, v tomto případě budeme informovat všechny účastníky po skončení termínu přihlášek). Toto kolo budou připravena jako testovací dny se speciály Ford Fiesta1.3CUP , ve kterých bude vybraná porota pozorně sledovat jednotlivé účastníky a vybírat ty nejlepší. V rámci jednoho dne se všichni soutěžící utkají v několika disciplínách – vědomostní soutěž, servisní praxe/mechanik, ovládání auta/jízda zručnosti a také samozřejmě jízdy přímo v závodních speciálech. Celkem absolvuje každý 6 jízd v různých autech a bude moci předvést svoje znalosti a schopnosti. V každé soutěžní disciplíně pak bude porotou prováděno bodování jezdců a na základě součtu všech bodů bude určeno pořadí nejlepších. Podle počtu přihlášených pak bude vybráno minimálně 6 a maximálně 12 talentů (platí v případě, že počet účastníků projektu v prvním kole bude větší než 60 osob), kteří pak postoupí do Finálového kola projektu „12x2012 RallyeStar FiestaCUP“. V plánu je finálovou dvanáctku sestavit z 9 chlapců a 3 dívek (v případě 6 finalistů ze 4 chlapců a 2 dívek).
12x2012 RallyeSTAR –další částí projektu pro finalisty budou čtyři v období Duben - Srpen 2012
1.5 2012 – RallyeSchool Líně /základní kurs závodní jízdy
8.5.2012 - Cocaine RallyeStage Písek/ závodní jízdy na okruhové motokárové trati
28.7 2012 – Závod do vrchu Bečov n.T. / závodní jízdy na uzavřené trati
25-26.8 2012 – Rallye Czech ring H.Králové / závodní jízdy ve stylu rallye na trati v H.Králové
Podmínky pro přihlášení do projektu 12x2012 RallyeStar FiestaCUP
Protože jsme v rámci reakcí po první informaci o tomto projektu dostali spoustu mailů a dotazů od zájemců, kteří jen o kousek nespadají do daného termínu, rozhodli jsme se udělat dvě drobné změny. Do akce se může přihlásit každý zájemce s datem narození od 31.3 1990 do 31.3 1996 – pro tuto část nově platí, že bereme toleranci na obě strany 3 měsíce!!!! Druhou informací je, že pro testovací den-tj.pro první soutěžní kolo se mohou přihlásit i zájemci s datem narození od 1.3 1988 ! Tato skupina bude hodnocena samostatně a do finálového kola mohou postoupit maximálně 2 nejlepší  – Pozor! Postoupí ale pouze v případě, že počet běžných účastníků v prvním kole bude nižší než 30osob. V případě vyšší účasti budeme primárně vybírat ze skupiny „skutečných juniorů“J. Účast této starší skupiny tedy bude pro všechny zájemce zejména o vyzkoušení speciálů FiestaCUP a o porovnání svých schopností.
Každý účastník musí zaslat vyplněnou přihlášku společně s fotkou (optimálně průkazové foto)na mail uvedený v přihlášce. Po potvrzení přijetí přihlášky pak zaplatí soutěžící poplatek 990 Kč . Tato částka bude jediný poplatek pro všechny účastníky. Pozor – přihlásit se ale mohou jen ti, kteří v sezonách 2010-2011 nevlastnili závodní rallye licenci a nebo (pokud licenci vlastnili), kteří startovali za tuto dobu v méně než 3 podnicích MČR v rallye (platí i pro sprinty a K4 pohár) ! Ostatní majitelé licencí - okruhové, motokárové, autocrossové, motorkářské licence, atd. se samozřejmě hlásit mohou! Další informace (organizace jednotlivých akcí,atd.) pak budou samozřejmě zveřejňovány průběžně na našich i partnerských webech a zároveň budou zaslány vždy mailem přímo přihlášeným účastníkům.  
Informace pro partnery a sponzory
Projekt „12x2012 RallyeStar FiestaCUP“ nabízí pro partnery a sponzory, kteří budou ochotni přispět na hledání nových talentů částkou minimálně 2012Kč široké možnosti pro reklamu. Naším cílem je zajistit pro každého finalistu 12 sponzorů s částkou 2012Kč. Sponzorem se může stát každý - tj.nejen firmy a podnikatelé, ale i fyzické osoby, které budou chtít umožnit mladým odstartovat jejich závodní kariéru. Proto pokud jste fandy automobilového sportu a chcete pomoci najít a podpořit mladé talenty, je i Vaše podpora či pomoc vítána.  Celková částka (cca 24.tis kč pro jednoho jezdce) pak umožní finalistům zdarma startovat na čtyřech výše uvedených akcích. Projekt bude nabízet všem potenciálním partnerům vždy reklamu na závodních speciálech FordFiesta1,3CUP nejen na 4 samostatných akcích, ale ZDARMA také na dalších 7 akcích v rallye, na kterých bude FiestaCUP startovat. A zejména - každý zájemce ze strany partnerů si může sám vybrat, zda poskytne částku 2012Kč a podpoří tím jeden mladý talent, nebo poskytne částku např.3 x 2012Kč nebo 12 x 2012Kč a podpoří tím všech 12 vybraných talentů. Kompletní informace a nabídka pro partnery je možné zaslat na vyžádání. Každý z Vás, nebo chcete-li, každý z partnerů-sponzorů tohoto projektu tak může přispět k tomu, že třeba najdeme mezi talenty nového McRae nebo Loeba .

Pokud Vás projekt zaujal (ať už jako účastníka nebo jako partnera) a Vy nebo Vaše firma máte zájem podpořit tento projekt, jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy a zaslat bližší informace. Případné dotazy je možné zasílat na naši mailovou adresu Hanstoodv12@seznam.cz . Další informace budeme průběžně doplňovat také na našich webech  www.FIESTACUP-afs.com nebo www.ARTFordSPORT.com a samozřejmě budou zveřejňovány na našich partnerských webových portálech .

PR

 

Fotogalerie

Rallye Posázaví 2011 a flotila Fiest v akci

foto různých autorů Motormixu

Další fotografie 1 2 3 4

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu