Rallye Český Krumlov rozdělovala premiérově v Citroën Racing Trophy CZ tisíce Euro

Praha, 25.5.2009

V Citroën Racing Trophy CZ se rozdělilo 7 300 Euro !!!

Rallye Český Krumlov byla prvním podnikem letos nově vypsané a atraktivní soutěže Citroën Racing Trophy CZ a na jihu Čech se o finanční prémii 15.000 Euro poprala pětice posádek s vozy Citroën C2 R2 Max.

Premiérové měření sil dvojic s vozy třídy A7 a A6 (vyjma S1600) dopadlo nejlépe pro posádku ve složení Lukáš Pondělíček a Pavel Dresler, která dokončila v tomto hodnocení na výborném druhém místě a za to jí náleží odměna ve výši 3.000 Euro.

„S výsledkem Rallye Český Krumlov jsem hodně spokojený a to samozřejmě i proto, že jsem vyhrál velmi slušné peníze. Během soutěže jsme měli pouze jediný problém a to s převodovkou, ale mechanici opravu nakonec zvládli a my jsme mohli dokončit v Citroën Racing Trophy CZ jako druzí,“ řekl Lukáš Pondělíček.

Na finanční prémii ale dosáhli i další jezdci Citroënů C2 R2 Max. Hned v pořadí za Pondělíčkem a Dreslerem dokončili českokrumlovskou soutěž Tomáš Pletka s Petrem Novákem a pro ně je tak připravena prémie ve výši 2.500 Euro.

1.000 Euro za šestou příčku v Citroën Racing Trophy CZ si na Slovensko odvezl mladý Michal Ballay, navigovaný Jiřím Volfem a v pořadí hned za ním byli klasifikováni Antonín Matys s Alešem Vaněčkem, kterým náleží finanční odměna ve výši 800 Euro.

Jedinou dvojicí, která v Českém Krumlově kvůli technickým potížím s motorem nespatřila cíl, byli Poláci Lukasz Habaj a Jacek Spentany a první kolo Citroën Racing Trophy CZ tak směle lze označit za velice úspěšnou premiéru.

Druhé pokračování bude mít Citroën Racing Trophy CZ už za necelé tři týdny a opět to bude v rámci Mediasport MMČR. To bude na programu jihomoravská Agrotec Mogul Rally Hustopeče.