Vyhledávání

Rallye Příbram patří mezi oblíbenější závody domácího Václava Pecha

Rallye Příbram patří mezi oblíbenější závody domácího Václava Pecha
Václav Pech jun. před Rallye Příbram
       
 

Již o nadcházejícím víkendu 23. - 24.9. se uskuteční v okolí Příbrami závěrečný podnik Mezinárodního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Na startu nebude chybět ani posádka EuroOil teamu Václav Pech jun. s Petrem Uhlem, kterým se povedlo tuto soutěž v minulosti již pětkrát vyhrát. ,,Rallye Příbram patří mezi naše oblíbenější závody, je blízko u Plzně a charakter rychlostních zkoušek nám vyhovuje. Máme s ní ale spojenou jednu větší havárii. V roce 2004, kdy jsme jezdili s Fordem focusem WRC, jsme si od továrního teamu fordu ,,M-sport“, zapůjčili na Rallye Příbram nejnovější model focusu WRC, který byl nasazován v Mistrovství světa, abychom byli konkurence schopni proti továrnímu teamu Škodovky v boji o domácí titul.

Dva dny před závodem, při zkoušení vozu se mě podařilo v hustém dešti havarovat a auto dost poničit. Do startu zbývalo asi 38 hodin a angličtí mechanici s celým naším teamem museli nepřetržitě pracovat, aby dali vůz dohromady. Na start závodu jelo auto tehdy doslova z dílny,“ vzpomíná Václav Pech jun. 

Ten odstartuje společně s Petrem Uhlem se startovním číslem 1. do 33 ročníku Rallye Příbram v pátek 23.9. v 16.30h u Kulturního domu v Příbrami a vítěz bude znám v sobotu 24.9. v 18.45h na cílové rampě na letišti v Dlouhé Lhotě      po ujetí více jak 580km tratě.
 
Ještě před startem samotné soutěže se uskuteční autogramiáda jezdců EuroOil teamu Václava Pecha jun. a Petra Uhla na čerpací stanici EuroOil poblíž Příbrami v Dubenči v úterý 20.9. od 14h. Na její účastníky čekají nejenom věcné ceny, propagační materiály, ale i možnost usednout do ostrého závodního vozu posádky Pech-Uhel. Srdečně zveme všechny příznivce a fanoušky jak na tuto autogramiádu, tak na samotnou rallye.
 
 
Media Václav Pech
 
 
 
 
 
 
 
 
 
www.VaclavPech.cz

www.vaclavpech-fanclub.cz

Tisková informace Václava Pecha jun., Plzeň, 19.9.2011

 

Fotogalerie

Rallye Hustopeče 2011 objektivem Honzy Piechaczka

Další fotografie 1 2 3 4 5 6 7

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu