Vyhledávání

Součástí patnáctého ročníku Pražského rallysprintu bude i divácká soutěž o atraktivní ceny !!

Součástí patnáctého ročníku Pražského rallysprintu bude i divácká soutěž o atraktivní ceny !!

Přijďte si zasoutěžit o víkend se SUBARU Legacy na Pražský rallysprint

Součástí letošního jubilejního patnáctého ročníku Pražského rallysprintu bude i divácká soutěž o atraktivní ceny. Moderátoři „Ráca&Máca“ v průběhu rally vyhlásí telefonní číslo, na které budete moci zasílat smsky, ze kterých budou po skončení soutěže vylosováni tři šťastlivci, kteří si odnesou opravdu hodnotné ceny. Soutěž bude o to zajímavější, neboť první cenu věnoval jeden z hlavních partnerů, a to společnost SUBARU ČR.

Jedná se konkrétně o víkendový pronájem nového vozu SUBARU Legacy s plnou nádrží k tomu. Pozadu opět nezůstává ani největší obchod s počítači a elektronikou Alza.cz, který pro fanoušky věnoval herní konzole Sony Playstation Portable a nezbytné dárkové taštičky s počítačovými doplňky.

A jelikož nám jde i o vaše bezpečí, nejen na poli motorismu, máme tu i tři antivirové programy NORTON od společnosti Symantec pro váš osobní počítač. Třešničkou na dortu jsou pak čtyřikrát tři lístky na pardubický Autoslide, který se uskuteční 16. ledna 2010.


Během sobotního dne rozdáme také 40 triček a několik čepic s potiskem SUBARU Legacy, a neopomněli jsme ani na ty nejmladší – pro Vaše děti jsou připraveny balónky, vlaječky a dokonce i několik desítek modelů vozů SUBARU na setrvačník!

1. cena: víkendový pronájem vozu SUBARU Legacy s plnou nádrží, antivirový program NORTON, 4 lístky na Autoslide, dárková taštička Alza.cz;
2. cena: herní konzole Sony Playstation Portable, antivirový program NORTON, 4 lístky na Autoslide, dárková taštička Alza.cz;
3. cena: herní konzole Sony Playstation Portable, antivirový program NORTON, 4 lístky na Autoslide, dárková taštička Alza.cz.

Neváhejte tedy, a přijďte si pro mikulášský nášup, který vám nadělíme přímo uvnitř stadiónu na Strahově. Těšíme se na vás 4. a 5. prosince 2009!

PR

 

Fotogalerie

Pražský rallysprint 2007, foto Pavel Douša

další foto na www.car.cz

Další fotografie 1 2 3 4

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu