Vyhledávání

Výsledky hledání Citroen

Nový Citroen Berlingo získal 4 hvězdičky

30.5.2008 - Díky vyztužené struktuře karosérie a bezpečnostní výbavě totiž vůz získal 4 hvězdičky za ochranu dospělých osob, ale také 4 hvězdičky za ochranu dětí a 2 hvězdičky, pokud jde o ochranu chodců. Takže může na cestu bez obav vyrazit celá rodina.

Čerstvého důchodce Guye Fréquelina nahradí u Citroenu Olivier Quesnel !

Čerstvého důchodce Guye Fréquelina nahradí u Citroenu Olivier Quesnel !8.11.2007 - Po velmi bohaté a vyjímečné kariéře, kterou celou zasvětil automobilovému sportu, se rozhodl ředitel Citroën Sport pan Guy Fréquelin odejít do důchodu. Po vzájemné dohodě s vedením značky Citroën a věrný svému týmu povede bitvu o letošní světový šampionát až do konce

Citroenům se dařilo i v juniorské kategorii : Prokop stříbrný, Rautenbach pátý

Citroenům se dařilo i v  juniorské kategorii : Prokop stříbrný, Rautenbach pátý8.10.2007 - Český pilot neudělal během finálového dějství jedinou chybu. „Dal jsem do toho úplně všechno od startu do cíle. Věděl jsem, že se musím stůj co stůj udržet před Urmo Aavaem,“ uvedl Prokop, který se svým největším soupeřem tvrdě bojoval až do posledních okamžiků. V cíli najel právě na tohoto pilota 6 sekund.

Strategie a ambice Citroenu pro období 2010-2015

7.9.2007 - Do roku 2010 si klade skupina za cíl obnovit růst a rentabilitu, překročit hranici 4 milionů prodaných vozů a upevnit si svoji pozici čísla „1“ v ekologických vozidlech. Jejím prioritním cílem je stát se do roku 2015 nejkonkurenceschopnějším výrobcem automobilů v Evropě

Akční a zvýhodněná nabídka osobních i užitkových vozidel. Citroen na září

6.9.2007 - CITROËN ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. připravila i na měsíc září mimořádně zvýhodněnou nabídku svých osobních i užitkových vozidel.

Zvýhodněné nabídky osobních i užitkových Citroenů

2.3.2007 - Hitem březnové nabídky je Citroën C3 – akční model Fúrio s klimatizací a rádiem, který lze nyní pořídit za velmi příznivou cenu, neuvěřitelných 259 900 Kč (včetně zvýhodnění ve výši 30 000 Kč při využití Citroën Bonus leasingu) .

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu