Vyhledávání

Výsledky hledání GT1

Jiří Janák se po roční pauze ''vrací'' ! Pojede MS FIA GT1 v Abu Dhabi s lambem !!

Jiří Janák se po  roční pauze ''vrací'' ! Pojede MS FIA GT1 v Abu Dhabi s lambem !!21.3.2011 - Nabídka přišla tak nečekaně až jsem měl problém jí uvěřit. Poslední tři dny jsem strávil prakticky s telefonem na uchu. Že opravdu ten závod pojedu, jsem si uvědomil, až když mi přišla letenka a informace od týmu. Asi nikomu kdo byl v podobné situaci, nemusím říkat, jak jsem šťastný a jak si této nabídky vážím. Udělám samozřejmě vše proto, abych podal co nejlepší výkon, i když to pro mě, vzhledem k té dlouhé pauze, rozhodně nebude jednoduché.“ Jiří Janák odlétá do Emirátů v pondělí

Martin Matzke bude historicky nejmladším jezdcem v seriálu FIA GT1 !! Pojede Ford GT.

Martin Matzke bude historicky nejmladším jezdcem v seriálu FIA GT1 !! Pojede Ford GT.17.3.2011 - pojede všechny závody celosvětového seriálu v týmu Belgian Racing Marc VDS s vozem Ford GT. Tento krok je v životě mladého jezdce vyvrcholením jeho dosavadní sportovní kariéry. Mistrovství světa FIA GT1 je královskou disciplínou závodů supersportovních cestovních aut na okruzích.

Pět týdnů před startem MS vozů GT1 odhalil Engeho tým Young Driver AMR jezdeckou sestavu

Pět týdnů před startem MS vozů GT1 odhalil Engeho tým Young Driver AMR jezdeckou sestavu22.2.2011 - Dva vozy Aston Martin DBR9 německého týmu budou v deseti podnicích pilotovat posádky ve složení Tomáš Enge – Alex Müller a Darren Turner – Stefan Mücke.

Young Driver AMR je připraven na druhý ročník GT1, který startuje v v Abu Dhabi

Young Driver AMR je připraven na druhý ročník GT1, který startuje v v Abu Dhabi3.2.2011 - Kalendář druhého ročníku FIA GT1 Wolrd tvoří deset podniků. Účastníci šampionátu navštíví nejen Brazílii, Argentinu, Velkou Británii nebo Francii, ale nově také Čínu. Pro německou stáj Young Driver AMR bude vrcholem sezony domácí závod na okruhu Sachsenring 15. května. „Kalendář světových gétéček je pro rok 2011 velmi vzrušující a už nyní se moc těšíme na domácí trať Sachsenring,“ dodal Hardy Fischer.

FIA GT1: Tomáš Enge a tým Young Driver AMR budou pokračovat ve spolupráci

FIA GT1: Tomáš Enge a tým Young Driver AMR budou pokračovat ve spolupráci25.1.2011 - Po dohodě týmu Young Driver AMR a managementu Tomáše Engeho zůstává český jezdec nadále součástí německé stáje a nejprestižnějšího seriálu vozů Gran Turismo. Na Engeho čeká v průběhu roku deset podniků, které bude absolvovat s osvědčeným vozem Aston Martin DBR9. Po vydařeném premiérovém ročníku míří německý tým v roce 2011 na pozice nejvyšší.

FIA GT1 2010: Tomáš Enge s Darrenem Turnerem čtvrtí v konečné klasifikaci mistrovství světa !!

6.12.2010 - Poslední závodní víkend Mistrovství světa vozů GT1 se o prvním prosincovém víkendu odehrál na argentinském okruhu Potrero de los Funes nedaleko města San Luis. Tomáši Engemu a Darrenu Turnerovi patřila před desátým podnikem premiérové sezóny druhá pozice, kterou nakonec neuhájili.

FIA GT1 2010: Pět dní Tomáše Engeho s Astonem v Jižní Americe

5.12.2010 - Poslední podnik světového šampionátu FIA GT1 čeká na Tomáše Engeho a jeho kolegu Darrena Turnera již tento víkend 3. až 5. prosince 2010 v San Luis v Argentině, kam se celý tým musel přesunout z brazilského Sao Paula, kde se o uplynulém víkendu uskutečnil předposlední závod letošní sezony FIA GT1 World.

FIA GT1: Tomáš Enge a Darren Turner v nedělním hlavním závodě vybojovali druhé místo

FIA GT1: Tomáš Enge a Darren Turner v nedělním hlavním závodě vybojovali druhé místo29.11.2010 - Start vytrvalostního nedělního závodu se Tomáši Engemu podařil, když si dokázal uhlídat první pozici, kterou společně s Darrenem Turnerem vybojovali v sobotním kvalifikačním závodě. Následně český jezdec začal celému startovnímu poli ujíždět. To však netrvalo dlouho, protože libereckému závodníkovi začaly odcházet pneumatiky

FIA GT1 2010 : Enge s Turnerem zvítězili v kvalifikačním závodě v Brazílii !!

FIA GT1 2010 : Enge s Turnerem zvítězili v kvalifikačním závodě v Brazílii !!28.11.2010 - Tomáš Enge vybojoval v kvalifikaci čtvrtou pozici, kterou britský jezdec v první zatáčce proměnil ve druhé místo. Turner a první Xandi Negrao s Maserati MC12 celému startovnímu poli odjeli.

Na jihoamerické trati se pojede finále pro Engeho premiérové sezony v GT1 World

Na jihoamerické trati se pojede finále pro Engeho premiérové sezony v GT1 World26.11.2010 - Ve finále závodů GT1 World nebude chybět Tomáš Enge, který bude se svým týmovým kolegou Darrenem Turnerem bojovat o celkové druhé místo v šampionátu jezdců.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu