Vyhledávání

Výsledky hledání KIA

Šenkýř Motorsport o víkendu na Slovakiaringu úspěšný : dvě vítězství a bronz

Šenkýř Motorsport o víkendu na Slovakiaringu úspěšný : dvě vítězství a bronz22.8.2011 - Vítězství v obou sprintech a třetí místo ve vytrvalostním závodě veze z „Velké ceny Slovenska“ na Slovakiaringu brněnský tým Šenkýř Motorsport. V dalším letošním podniku Mistrovství Středoevropské zóny FIA, Mezinárodního mistrovství Slovenska a Mistrovství České republiky se o tento výsledek před skvělou diváckou kulisou postarali ve třídě do 3500ccm Marek Fried v obou sprintech a Robert Šenkýř, Marek Fried ve vytrvalostním dvouhodinovém závodě. Milan Braun navíc přidal třetí místo

Petr Fulín se s Audi A4 DTM učil rychle a získal na Slovakiaringu dva bronzy

22.8.2011 - závodě pak Fulín zopakoval třetí místo ze soboty. Michala pronásledovala smůla a po defektu v polovině jízdy musel do boxů pro nové kolo a závod dokončil až ve druhé desítce.

Premiérový závod FIA GT3 na Slovakiaringu se vydařil

Premiérový závod FIA GT3 na Slovakiaringu se vydařil22.8.2011 - Najväčším sobotňajším lákadlom boli historicky prvé preteky seriálu FIA GT3 European Championship – Admiral GT3 Weekend. Premiérové preteky GT3 na domácom ringu úspešne odjazdili i slovenskí jazdci Štefan Rosina (6.miesto) a Filip Sládečka (5. miesto).

Martin Matzke opět okusí šampionát FIA GT3 a to o víkendu na Slovakiaringu

Martin Matzke opět okusí šampionát FIA GT3 a to o víkendu na Slovakiaringu20.8.2011 - „Je to pro mě jako kdybych usedal do vozu po zimní pauze, bude to velmi náročné se rychle adaptovat do závodního auta a stačit ostatním jezdcům, kteří jsou většinou v polovině jejich závodní sezóny a sedí v autě každý týden. Nehodlám se však spokojit s průměrným výsledkem a na slovenském okruhu, který patří mezi mé oblíbené, se s Markusem pokusím dostat co nejvýše ve výsledkové listině,“ prohlásil Martin

Ve Frankfurtu odhalí Kia koncept 4dveřového sportovního sedanu

Ve Frankfurtu odhalí Kia koncept 4dveřového sportovního sedanu19.8.2011 - Silný, dynamický a dravý, takový je nový koncept Kia, jenž naznačuje, kam se bude ubírat design vozů Kia. Ve světové premiéře se představí v polovině září na frankfurtském autosalonu.

S Audi A4 DTM na Slovakiaringu Michal Matějovský a také host týmu Petr Fulín.

S Audi A4 DTM  na Slovakiaringu Michal Matějovský a také host týmu Petr Fulín.18.8.2011 - Ani Petr Fulín na Slovensku nejede poprvé, ale i pro něj je svezení s Audi A4 DTM premiérou na této trati. Vůz už testoval předloni a absolvoval s ním i úspěšný závodní podnik německé série DMV na italské Monze. "Do tohoto víkendu jdu zcela bez ambicí, to přiznávám. Týmu děkuju za šanci zase se svézt s touhle technikou a chci si ten víkend užít.

Ján Daniš na Slovakia Ringu pojede v FIA GT3 s Ferrari 458 Italia.

Ján Daniš na Slovakia Ringu pojede v FIA GT3 s Ferrari 458 Italia.18.8.2011 - Už nadchádzajúci víkend premiérovo odštartujú preteky seriálu FIA GT3 European Championship aj na Slovensku. Stane sa tak na Slovakia Ringu a na štarte pretekov nebude chýbať ani Bratislavčan Ján Daniš s vozidlom Ferrari 458 Italia.

Miro Horňák pojede o víkendu na Slovakia Ringu s Fabií sedan týmu CP Motorsport

Miro Horňák pojede o víkendu na Slovakia Ringu s  Fabií sedan týmu CP Motorsport18.8.2011 - Miro Horňák nám vysvetlil ako prišlo k spojeniu jeho osoby a už spomínaného tímu : „Ešte v júni ma oslovil tím CP Motorsport so žiadosťou či by som im nepomohol s nastavením podvozku na okruhu Škody Fabia sedan. Slovo dalo slovo a jedného dňa sme sa stretli v Moste.

Harmonogram víkendové VC Slovenska, včetně závodu FIA GT3 na Slovakiaringu

Harmonogram víkendové VC Slovenska, včetně závodu FIA GT3 na Slovakiaringu16.8.2011 - Již o víkendu nejen závody FIA GT 3 na Slovakiaringu !!

Automobilka Kia v České republice posílila o 57,9%

10.8.2011 - Kia Motors Corporation oznámila prodejní výsledky za měsíc červenec. Celkový počet vozů prodaných v Koreji i na exportních trzích činil v uplynulém měsíci 208 074 kusů, což představuje meziroční nárůst o 15%.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu