Vyhledávání

Výsledky hledání KIA

Hotel Ring*** u vesničky Orechová Potôň je součástí závodního okruhu Slovakia Ring. Otevřeno

Hotel Ring*** u vesničky Orechová Potôň je součástí závodního okruhu Slovakia Ring. Otevřeno15.5.2011 - V priestoroch Hotela Ring*** sídli aj prvé profesionálne Centrum bezpečnej jazdy na Slovensku, v ktorom skúsený tím inštruktorov učí jednotlivcov ako aj firemných vodičov správnu techniku jazdy a zvládanie nečakaných krízových situácií

Již třetí závod Carbonia Cupu 2011 očekává Slovakia Ring

Již třetí závod Carbonia Cupu 2011 očekává Slovakia Ring13.5.2011 - Startovní listina se plní... Seriál vypisuje 4 třídy v každé dále rozdělení dle obsahů = šance pro všechny - seriové vozy, formule, závodní a speciální vozy.

Na Slovakiaringu se příští víkend představí 23 jezdců v klání Renault Clio Cup Bohemia.

Na Slovakiaringu se příští víkend představí 23 jezdců v klání Renault Clio Cup Bohemia.12.5.2011 - Dalším význačným prvkem jsou čtyři uměle vytvořené horizonty, které umějí být velice zrádné. Obzvláště ten druhý v pořadí, za kterým jezdci brzdí z plné rychlosti do pravotočivého vracáku.

Kia má v Praze nového silného partnera.

9.5.2011 - Je jím AUTOCENTRUM DUBA. V reprezentativních prostorách showroomu v Jeremiášově ulici se nyní začínají prodávat vozy značky Kia.

Šestidílný seriál závodů motorek pre každého motorkáře na Slovakiaringu

5.5.2011 - Podujatia sú určené pre všetkých priaznivcov jednej stopy, pre tých čo majú záujem vyskúšať si atmosféru profesionálnych pretekov – to znamená pre širokú verejnosť, začiatočníkov, entuziastov, ale aj pokročilejších jazdcov. Premeniť sa na profi jazdca aspoň na pár dní v roku je teraz reálne!

Slovenské krasavice vyzkoušely na Slovakiaringu školu smyků i jízdu traktory Zetor

Slovenské krasavice vyzkoušely na Slovakiaringu školu smyků i jízdu traktory Zetor5.5.2011 - Po školení sa presunuli do paddocku Slovakia Ringu, kde na ne čakala veľká výzva – traktory Zetor. Krásky neváhali, nasadli do nich a aj keď šoférovanie týchto ozrút nie je žiadna maličkosť, jazdu zručnosti zvládli. „Bolo to super, máme z dnešného dňa skvelé zážitky!“ tešila sa Romana a Dagmar.

Slovakia Ring má za sebou druhé kolo seriálu pretekov Time Attack

Slovakia Ring má za sebou druhé kolo seriálu pretekov Time Attack2.5.2011 - Ocenení trofejami získali okrem pohárov aj vstupenky na Carat tuning party. Kým prvé kolo poctil svojou účasťou Ján Baláž z legendárnej kapely Elán, na druhom kole sa zúčastnili dve markizácke hviezdy Televíznych novín Martina Šimkovičová a Miriam Kalisová so svojimi partnermi.

Kia Motors Czech spustila novou podobu svých internetových stránek

Kia Motors Czech spustila novou podobu svých internetových stránek29.4.2011 - Nový web má atraktivní vzhled a řadu moderních funkcí v souladu s nejnovějšími trendy. Kia tak demonstruje, že nejen její automobily, ale také komunikace včetně té internetové, jsou na nejvyšší úrovni a drží krok s vývojem technologií i designu.

FiestaCUP nabízí dvakrát také svezení na Slovakia Ringu

FiestaCUP nabízí dvakrát také svezení na Slovakia Ringu29.4.2011 - Druhou možností je účast v rámci devítihodinového vytrvalostního závodu, pod názvem Amatérská Le Série (ALS), který se uskuteční 7. července. Speciální akce, která Vám nabídne naprosto ojedinělou možnost zazávodit si na jednom z nejnovějších a nejmodernějších autodromů v rámci Střední Evropy. Akce je pořádaná jako otevřený závod pro týmy v několika divizích

Zbrusu nová Kia Picanto přichází po premiéře v Ženevě také na český trh

Zbrusu nová Kia Picanto přichází po premiéře v Ženevě také na český trh28.4.2011 - “Nové Picanto přináší v duchu filozofie automobilky Kia skvělý poměr užitné hodnoty a ceny,“ komentuje dále Vít Pěkný a dodává: „Jsem si jist, že nová malá Kia vzbudí zvýšený zájem v showroomech našich dealerů a především mezi zákazníky.“

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu