Vyhledávání

Výsledky hledání KIA

Kia Optima Hybrid je osazena důmyslným, jednoduchým a úsporným paralelním hybridním systémem.

2.3.2011 - Několik týdnů po světové premiéře na Los Angeles Motor Show ve Spojených státech představuje Kia svůj zbrusu nový sedan Optima Hybrid poprvé také před evropským obecenstvem na autosalonu v Ženevě.

Nová Kia Picanto : vyzrálé a sebevědomé malé auto

2.3.2011 - Zbrusu nová Kia Picanto, která si odbývá svou světovou premiéru na autosalonu v Ženevě, je kompletně přepracována a díky svému vynikajícímu stylingu působí nyní vyzrálejším a sebevědomějším dojmem. Nové Picanto narostlo v porovnání s předchozí generací do délky a má také delší rozvor

Kia uvolnila první oficiální fotografie nové generace modelu Rio

Kia uvolnila první oficiální fotografie nové generace modelu Rio11.2.2011 - Kia Motors Corporation dnes uvolnila první oficiální fotografie nové generace modelu Rio. To se chlubí smělými a výraznými rysy a řadí se tak po bok současných designově atraktivních vozů Kia.

Kia nasadila vtipnou online kampaň s cílem upozornit na nové Picanto

Kia nasadila vtipnou online kampaň s cílem upozornit na nové Picanto10.2.2011 - Proč se červená na novém Picantu tak záhadně leskne? Kdo stojí za výraznou ´tváří'''' nového automobilu Kia? A co se stalo, když se Kia vydala hledat neobvyklý odstín černé?

Nejbezpečnější vozy 2010: Kia Sportage je nejlépe hodnoceným vozem v kategorii SUV

Nejbezpečnější vozy 2010: Kia Sportage je nejlépe hodnoceným vozem v kategorii SUV1.2.2011 - Pro Sportage je to v poměrně krátké době další výrazný úspěch. V lednu tohoto roku si již připsala vítězství v anketě Auto roku 2011 v ČR v kategorii SUV. Nyní se může pyšnit také titulem nejbezpečnějšího SUV roku 2010.

Nová Kia Picanto s vysoce účinnými i úspornými motory

25.1.2011 - Nová generace modelu Picanto, kterou Kia uvede na trh v průběhu tohoto roku, nabídne zákazníkům v A segmentu spolu s novými motory nejen značně sníženou produkci emisí CO2, ale především výraznou úsporu paliva.

Kia zahájila výrobu faceliftovaného modelu Kia pro_cee´d s novou tváří

Kia zahájila výrobu faceliftovaného modelu Kia pro_cee´d s novou tváří22.1.2011 - Třídveřové kupé je benjamínkem modelové řady cee´d. To je také důvod, proč si musel na „tygří nos“, jak se charakteristické čelní masce nových vozů Kia přezdívá, téměř rok a půl počkat. Sportovní pro_cee´d se nyní může pyšnit mřížkou chladiče v lesklé černé s decentní chromovou linkou

Kia prožívá nejen v Česku mimořádně úspěšné období

Kia prožívá nejen v Česku mimořádně úspěšné období21.1.2011 - Kia v České republice nezůstala pozadu. Jak vyplývá z nedávno zveřejněných výsledků za rok 2010, Kia Motors Czech dosáhla za dobu svého působení na českém trhu rekordního počtu státních registrací, když o čtyři kusy pokořila magickou osmitisícovku.

Mezi dvacet nejlepších evropských dealerů KIA se prosadil Agrotec Hustopeče a Jiří Souček !

Mezi dvacet nejlepších evropských dealerů KIA se prosadil  Agrotec Hustopeče a Jiří Souček !19.1.2011 - Zástupci vítězných dealerství přebírali ceny od představitelů top managementu Kia Motors Europe – pana Paula Philpotta (COO) a Bernarda Bradlyeho (viceprezident pro prodej v Evropě).

Kia zveřejnila první oficiální skici nové generace modelu Rio.

12.1.2011 - Ty naznačují, že nové Rio získá do vínku smělý, výrazný design a bude tak psát další kapitolu v započaté revoluci vzhledu značky Kia.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu