Vyhledávání

Výsledky hledání KIA

Filip Sládečka by v rámci své úspěšné série rád pokořil také nový Slovakiaring

2.7.2010 - Sviatok Cyrila a Metoda využívajú v tomto roku pretekári, ktorí svoj život zasvätili pretekom automobilov na okruhu na prvé preteky slovenského šampionátu, ktoré sa budú konať na novom slovenskom okruhu v Orechovej Potôni. Na štarte sa samozrejme objaví aj Filip Sládečka, ktorý doteraz v tohtoročnej sezóne vyhral všetko čo sa len dalo.

Marek Ďurovkin si před pondělním závodem vyzkoušel Slovakiaring

2.7.2010 - Nitran Marek Ďurovkin odštartuje v pondelok na sviatok Cyrila a Metoda do premiérových pretekov Majstrovstiev Slovenskej republiky automobilov na okruhu na slovenskom okruhu Slovakiaring.

Historicky nejvýznamnější závody motocyklů na Slovensku nyní na Slovakia Ringu !

Historicky nejvýznamnější závody motocyklů na Slovensku nyní na Slovakia Ringu !1.7.2010 - Slovenskí motocykloví priaznivci sa dočkali! Po rokoch sa opäť uskutočnia historicky najvýznamnejšie preteky cestných motocyklov na Slovensku. Už tento víkend sa na Slovakia Ringu neďaleko Bratislavy pobijú pretekári o Cenu Slovenska.

Slovakia Ring rozšiřuje svoji flotilu na pronajímání pro veřejnost

29.6.2010 - Okrem na okruhu už jazdiacich vozidiel Honda Civic Type R, sa jedná o ďalšie športové kúsky z dielne SEATU. Čaká na Vás SEAT LEON a SEAT IBIZA CUPRA, ktorá Vás zaskočí svojím výkonom.

Také druhé pohárové zlato na Slovakia Ringu vybojoval Václav Brejla

Také druhé pohárové zlato na Slovakia Ringu vybojoval Václav Brejla27.6.2010 - Václav Brejla vyhrál v neděli na Slovakia Ringu i druhý závod seriálu Česká pojišťovna – Octavia cup 2010. V napínavém finiši dojel druhý Tomáš Pekař a třetí místo získal Slovák Patrik Nemec.

Premiérové prvenství na Slovakia Ringu získal Václav Brejla před Jiřím Navrátilem

Premiérové prvenství na Slovakia Ringu získal Václav Brejla před Jiřím Navrátilem27.6.2010 - Václav Brejla ale nakonec vytěžil z pole position maximum a ujal se vedení. V první zatáčce naopak doplatil na jezdeckou chybu Tomáš Pekař, který při své premiéře zajel v sobotu druhý kvalifikační čas a stál v první řadě. Do zatáčky ale nedobrzdil, vyjel mimo trať a do závodu se vrátil na posledním místě. „Moc jsem se díval do zrcátek, co soupeři, a brzdil už pozdě“, vysvětlil Tomáš.

Na Slovakia Ringu vyhrál sobotní kvalifikaci Václav Brejla

Na Slovakia Ringu vyhrál sobotní kvalifikaci Václav Brejla26.6.2010 - Vítězem se stal zkušený pohárový harcovník Václav Brejla, který ve svém posledním kole zajel čas 2:28,720. Nováček poháru Tomáš Pekař potvrdil své jezdecké kvality a připsal si druhý nejlepší čas. Do druhé řady na startu úvodního nedělního závodu se postaví nejlepší dva jezdci z úvodního souboje v Poznani Patrik Nemec a Jiří Navrátil.

Na Slovakia Ringu vyhrál druhý volný trénink Patrik Nemec před Barešem

Na Slovakia Ringu vyhrál druhý volný trénink Patrik Nemec před Barešem26.6.2010 - Nejlepší čas zajel vedoucí jezdec pohárové klasifikace Patrik Nemec, který si připsal čas 2:27,929. Druhý skočil Radek Bareš a třetí byl Daniel Skalický.

Na Slovakia Ringu absolvovaly pohárové octavie volný trénink . Pfeifer skončil na boudě

26.6.2010 - Bohumil Pfeifer, který má před sebou letos premiérový pohárový start, otočil octavii přes střechu už ve druhém kole. Jezdci se nic nestalo a mechanici se zkusí dát auto do takového stavu, aby stálo v neděli na startu. Jeden z favoritů Václav Brejla neujel ani kolo a musel zastavit, protože ojnice mu udělala díru do motoru.

Novodobý Octavia cup zamířil na nový slovenský okruh Slovakia Ring

Novodobý Octavia cup zamířil na nový slovenský okruh Slovakia Ring25.6.2010 - Druhý podnik pětidílného okruhového seriálu Česká pojišťovna-Octavia cup 2010 hostí o víkendu letos otevřený Slovakia Ring nedaleko Bratislavy. Ve startovní listině je tentokrát přihlášeno už osmnáct jezdců v čele s Patrikem Nemcem a Jiřím Navrátilem, kteří si připsali při květnové premiéře v Poznani prvá vítězství.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu