Vyhledávání

Výsledky hledání Program

RALLYe SHOW se vyznačuje dynamickým programem, který nabízí více událostí v jednom čase.

RALLYe SHOW se vyznačuje dynamickým programem, který nabízí více událostí v jednom čase.16.6.2010 - Prakticky po celou dobu RALLY SHOW budou na trati burácet motory různých značek závodních nebo předváděných aut a své umění budou předvádět ti nejlepší čeští jezdci. Jména jezdců i typy jejich aut jsou postupně aktualizována ve startovní listině. Časový harmonogram jízd je uveden níže.

Autosalon Brno: Žena a auto a nabídka program u akce

Autosalon Brno: Žena a auto a nabídka  program u akce6.6.2010 - Akce na pódiu v pavilónu Z i mimo něj:

Škoda již osmým rokem podporuje programy Zdravotních klaunů.

3.6.2010 - Společnost Škoda Auto si jako silná a významná firma v rámci české ekonomiky velmi dobře uvědomuje svou společenskou úlohu a

Oficiální zahájení programu BMW Premium v Česku

31.5.2010 - V rámci programu byly stanoveny nejen normy pro příjem, přípravu a prezentaci ojetých vozů, ale také soubor souvisejících služeb. Po určité zkušební době se oficiální zahájení programu v České republice koná ve dnech 11. a 12. června 2010 u 12 smluvních dealerů BMW.

Doprovodný program veletrhů Autosalon § Autotec Brno 2010

Doprovodný program veletrhů Autosalon § Autotec Brno 201031.5.2010 - Veletrhy začínají již v pátek 4. června

Doprovodný program k závodu FIA GT v Brně i k oslavám 80ti let Masarykova okruhu

Doprovodný program k závodu  FIA GT v Brně i k oslavám 80ti let Masarykova okruhu18.5.2010 - Sezóna 2010 sestává z 10 podniků, každý obsahuje dva hodinové závody: kvalifikační závod, odstartovaný druhým jezdcem, s povinnou zastávkou v boxech na střídání jezdců a výměnu pneumatik a mistrovský závod odstartovaný prvním jezdcem, s povinnou zastávkou v boxech na střídání jezdců a výměnu pneumatik.

Druhý závod víkendového programu GP2 v Monaku přinesl další velmi slušný výkon Josefa Krále

16.5.2010 - Mezi kvalifikací a cílem hlavního závodu vybojoval sedm pozic, dalších pět přidal během sprintu. Takže v jeho cíli byl klasifikován na osmém místě.

Nový program řešení a rozvoje dopravní mobility osob se zdravotním postižením Škoda Auto Handy

Nový program řešení a rozvoje dopravní mobility osob se zdravotním postižením Škoda Auto Handy20.4.2010 - Vyvrcholením spolupráce je program Škoda Auto Handy, který prostřednictvím 8 obchodních center v České republice, nabízí veškeré informace, služby a asistenci handicapovaným zákazníkům při koupi vozu a jeho úpravě dle druhu postižení

Program TV SPORT 5 ve znamení rally i sportovních vozů

15.4.2010 - Kromě toho nejzajímavějšího z Turecké rally totiž na obrazovkách jediné české televizní stanice zaměřené výhradně na motoristický sport a motorismus můžete shlédnout sestřihy z Valašské rally i Horácké rally Třebíč. Víkendovým bonbónkem pak bude přímý přenos úvodního podniku FIA GT1 z Abu Dhabi.

Horácká rallye Třebíč : program s mapami za pouhou pětikorunu !!

Horácká rallye Třebíč :  program s mapami za pouhou pětikorunu !!2.4.2010 - „Tak nízkou cenu jsme zvolili z jednoduchého důvodu. Chceme dostat program mezi nejširší okruh obyvatel Třebíčska a fandů motoristického sportu. Naším záměrem je, aby si přečetlo program co nejvíce lidí. Pět korun je opravdu symbolická částka. A to je ještě marže pro jednotlivé prodejce,“ pověděl Miloš Morávek

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu