Vyhledávání

Výsledky hledání a1gp

A1GP: Češi díky Filipovi Salaquardovi v Číně nakonec šestnáctí

14.4.2008 - Filip Salaquarda odjel v Šanghaji velmi dobré závody, ve kterých bojoval s úspěšnějšími národy. Jeho úsilí bohužel nebylo odměněno body, když dojel 13. ve Sprintu a 11. v Hlavním závodě. Čínská Šanghaj hostila předposlední podnik sezony, který také mohl rozhodnout o titulu

A1GP: Solidní výsledek vyrovnané kvalifikace

12.4.2008 - Filip Salaquarda kvalifikoval český vůz ve velmi vyrovnaném boji na 16. místo ve Sprintu a 14. v Hlavním závodě. Kvalifikace byla velmi těsná a tým věří, že zítra bude ve srovnání s přímými soupeři rychlejší. Okruh v Šanghaji zůstal nakonec po celou sobotu suchý, denní program A1GP zahájil, jak už je v sobotu zvykem, volný trénink. Český tým v něm zkoušel drobné úpravy nastavení vozu a také si ověřil životnost pneumatik.

A1GP: Salaquarda bojoval uprostřed pole

A1GP: Salaquarda bojoval uprostřed pole17.3.2008 - Český tým odjíždí z Mexika bez bodu, ale Filip Salaquarda předvedl v Hlavním závodě svůj nejlepší výkon víkendu. V cíli bitvy, ve které bojoval ve středu startovního pole, byl 16. Krátký závod nedokončil. Mexiko nabídlo pro závody A1GP skvělé podmínky. Neuvěřitelně zaplněné tribuny hnaly domácí tým a počasí bylo prakticky perfektní.

A1GP: Salaquarda doháněl páteční ztrátu

A1GP: Salaquarda doháněl páteční ztrátu16.3.2008 - Filip Salaquarda kvalifikoval v Mexiku vůz českého týmu na 22. místo pro Sprint a do Hlavního závodu vyrazí z 21. pozice. Stáj měla v sobotním tréninku hodně napilno, doháněla totiž chybějící kola z pátku a snažila se vyladit vůz pro kvalifikaci i závody. Navíc musela použít novou sadu pneumatik, protože jeden plášť byl po páteční nehodě poškozen.

A1GP: Salaquarda pojede za Čechy zbytek sezony

A1GP: Salaquarda pojede za Čechy zbytek sezony5.3.2008 - Zbytek sezony A1GP 2007/2008 bude v českých barvách absolvovat Filip Salaquarda. Pražský závodník má za sebou čtyři roky s formulí 3, jeden v německém Recaro Cupu a tři v prestižní Euroserii.

A1GP: Král dokončil závody plné nehod

A1GP: Král dokončil závody plné nehod24.2.2008 - Josef Král dokázal v ulicích Durbanu udržet český vůz pohromadě a dokončil oba závody. Navzdory celé řadě havárií a kolizí. Sedmnáctiletý mladík dojel ve Sprintu 18. a v Hlavním závodě pak byl klasifikován na 16. místě. Jihoafričané opět projevili o závody A1GP velký zájem a zaplněné tribuny si užívaly nejen dramatických závodů, ale také nádherného výhledu na Indický oceán.

A1GP: Král se mezi zdmi zlepšuje

A1GP: Král se mezi zdmi zlepšuje23.2.2008 - Český tým a debutant Josef Král v sobotu zvládli bez újmy nástrahy tratě v Durbanu a sedmnáctiletý jezdec postupně zrychloval. Městský okruh v kvalifikaci hodně potrápil všechny týmy. Češi budou do Sprintu vyrážet z 18. místa, do Hlavního závodu pak z 20. pozice. Sobotní volný trénink byl pro Krále příležitostí uplatnit páteční zkušenosti a to se mu také podařilo.

A1GP: Náročný první den v Durbanu

A1GP: Náročný první den v Durbanu23.2.2008 - Sedmnáctiletý Josef Král dnes prožil náročný debut v barvách českého týmu A1GP. Na náročné městské trati v Durbanu se seznámil s tvrdostí blízkých zdí, ale následně dokázal průběžně zrychlovat. Dráha na pobřeží Indického oceánu nabízí nádherné prostředí a neopakovatelnou atmosféru, zároveň je to zřejmě nejnáročnější okruh sezóny A1GP.

A1GP: Josef Král nastoupí za český tým

19.2.2008 - Josef Král nastoupí za českou stáj v A1GP. Jeho premiérou bude víkendový dvojzávod v jihoafrickém Durbanu. Sedmnáctiletý pilot nahradí Tomáše Engeho, jenž v letošní sezoně společně s Erikem Janišem v týmu působil. Tomáš jako tovární jezdec Astonu Martin je stále více zaneprázdněn vývojem vozů této značky a Erik se soustředil na přípravu vstupu do Euroserie F3. Josef má za sebou úspěšné působení ve formuli BMW, v níž bojoval v posledních dvou letech.

A1GP: Australský déšť spláchl české naděje. Problém nejen s pneumatikami

A1GP: Australský déšť spláchl české naděje. Problém nejen s pneumatikami3.2.2008 - Tomáš Enge a český tým si na australské trati Eastern Creek prožili obtížný závodní den. V hlavní roli se představil déšť, který vymazal solidní základ z kvalifikace. Enge dojel 18. ve Sprintu a 15. v Hlavním závodě. Australské počasí si na neděli připravilo nepříjemnou změnu. Sprint odstartoval sice na suché trati, temné mraky ale slibovaly déšť. Enge byl na roštu 14. a po startu nebyl daleko od první desítky.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu