Vyhledávání

Výsledky hledání alpe adria

Alpe Adria v Brně a bronz pro Šrámek racing promotion !

Alpe Adria v Brně a bronz pro Šrámek racing promotion !24.5.2011 - Již samotná kvalifikace naznačila ambice týmu, když si Lukas časem 2:14,935 zajistil čtvrtým místem první startovní řadu. V závodě poté sváděl skvělý souboj s Karlem Hanikou o celkové druhé místo. V tomto souboji si oba mladíci několikrát vyměnili pozici a o všem tak rozhodoval závěrečný finiš na cílové rovince.

Ondra Ježek v závodě šampionátu Alpe Adria v Brně premiérově zlatý !

Ondra Ježek v závodě šampionátu Alpe Adria v Brně premiérově zlatý !23.5.2011 - V úvodních kolech se na čele vytvořila tříčlenná skupina, ve které jel vedle Ondry také brněnský Igor Kaláb a Ital Michele Conti. Tři kola před konce se do čela probojoval jezdec SMS Racing Teamu a svými nejrychlejšími koly dokázal nejprve setřást ze skupiny domácího Kalába a poté v závěru závodu si i připsat své historicky první vítězství v kariéře, když Contiho porazil o 0,026 sekundy.

UEM Alpe Adria Championship 2010 na okruhu v Mostě již za týden !!

UEM Alpe Adria Championship 2010 na okruhu v Mostě již za týden !!17.7.2010 - Stalo se už mnohaletou tradicí, že kromě klání automobilů, formulí a tahačů patří závodní trať Autodromu Most vždy minimálně jednou ročně také motocyklům. Rok 2010 není výjimkou a o víkendu 23. až 25. července si ve zdejším paddocku dá dostaveníčko kompletní evropská špička při UEM Alpe Adria Championship 2010. V rámci jednotlivých kubatur se bude hodnotit také Mezinárodní mistrovství ČR a šampionát silničních motocyklů Polska.

Alpe Adria Championship 09: Velký motocyklový víkend uvidí okruh v Mostě !!

Alpe Adria Championship 09: Velký motocyklový víkend uvidí  okruh v Mostě !!8.7.2009 - Velký motocyklový víkend pořádá o následujícím víkendu na své závodní trati Autodrom Most. Pod názvem Alpe Adria Championship se ve dnech 10. až 12 července pojede nejenom středoevropský šampionát, ale v jednotlivých kubaturách tu budou startovat také účastníci Mistrovství ČR silničních motocyklů.

EP Alpe Adria Cup: Radek Rous skončil v Rijece na zemi

13.5.2009 - Druhý závod evropského poháru Alpe Adria Cupu má za sebou kralický motocyklový závodník Radomil Rous. V litrové kubatuře superstocků se po sedmém místě v Maďarsku tentokrát představil na chorvatském okruhu v Rijece. „První měřený trénink byl v pořádku, ale bohužel se nám nepodařilo zajet rychlé kolo.

Motocyklový víkend nejvyšší úrovně v Mostě :UEM Alpe Adria Championship 2008 se vydařil

Motocyklový víkend nejvyšší úrovně v Mostě :UEM Alpe Adria Championship 2008 se vydařil27.7.2008 - 25. – 27. července se na Autodromu Most konal velký motocyklový podnik pod názvem UEM Alpe Adria Championship 2008. Přinesl mnoho napínavých soubojů motocyklových špiček z celé Evropy, v nichž významně bodovali i domácí jezdci. Rakušan Andreas Meklau podle očekávání několikrát za sebou překonal traťový rekord a snížil jeho hodnotu o celé dvě sekundy.

První velký motocyklový víkend v Mostě pod názvem UEM Alpe Adria Championship 2008.

První velký motocyklový víkend v Mostě pod názvem UEM Alpe Adria Championship 2008.22.7.2008 - Vzhledem k tomu, že počet jezdců, přihlášených do jednotlivých kubatur oficiálního Mistrovství Evropy silničních motocyklů, byl skutečně velice nízký, podnik, který se v Mostě měl jet na začátku července, byl zrušen. První velký motocyklový víkend se tak bude konat ve dnech 25. – 27. července pod názvem UEM Alpe Adria Championship 2008.

Solidní začátek Alpe Adria Cupu pro Rouse

Solidní začátek Alpe Adria Cupu pro  Rouse15.5.2008 - Ten si v závodě supersportů vyjel parádní druhé místo, když rychlejší byl pouze domácí závodník Valian s další yamahou. V závodě superstocků pak později skončil těsně pod stupni vítězů.

MMČR silničních motocyklů a Alpe Adria Cup končí o víkendu v Brně

MMČR silničních motocyklů a Alpe Adria Cup končí o víkendu v Brně6.9.2007 - Letošní Mistrovství České republiky konané v rámci závodů Alpe Adria Cup sestává z tříd 125ccm SP (sportovní stroje), 125ccm GP (závodní speciály), Supersport, Superbike, Superstock 600 a Superstock 1000. Samostatné mistrovství České republiky nabízí ještě třídu 125ccm Junior pro jezdce ve věku 13-18 let.

Mezinárodní mistrovství ČR motocyklů a Alpe Adria Cup

Mezinárodní mistrovství ČR motocyklů a Alpe Adria Cup28.6.2007 - Třídu 125ccm GP opustila esa v podobě Kalába (věkový limit FIM stanovený pro mistrovství světa a Evropy) a M.Šembery (přestup do superstocků), kvůli změně třídy se obhajoby titulu dobrovolně vzdal Němec Mayer. První závod na Hungaroringu vyhrál Prášek, na Paninoniaringu se však musel po problémech spokojit s šestou příčkou a na nejvyšší stupínek si vyskočil mladičký Kornfeil, předloňský minibikový mistr Evropy.

 další stránky 1 2 3 4 5


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu