Vyhledávání

Výsledky hledání body

Víkend ve Smolensku přinesl horké chvíle i další cenné body

Víkend ve Smolensku přinesl horké chvíle i další cenné body31.7.2012 - Minulý víkend 28.-29.7. se v ruském Smolensku uskutečnil očekávaný 7. podnik FIA Evropského poháru tahačů 2012. I přesto že piloti týmu Renault Trucks – MKR Technology zažili pořádně horké chvíle dokázali získat další cenné body.

Stříbro a další cenné body pro tým Renault Trucks – MKR Technology v Nogaru

Stříbro a další cenné body pro tým Renault Trucks – MKR Technology v Nogaru26.6.2012 - Minulý víkend 23.-24.6. v Nogaru vystoupili piloti týmu Renault Trucks – MKR Technology celkem čtyřikrát na pódium a obdrželi tak další cenné body. V celkovém hodnocení je tým Renault Trucks – MKR Technology stále na vedoucí pozici.

Prokop s Hrůzou potěšli sebe i fanoušky a přivážejí z Monte Carla světové body

Prokop s Hrůzou potěšli sebe i fanoušky  a přivážejí z Monte Carla světové body23.1.2012 - Stovky obytných aut kempujících na každém volném místečku u kultovních rychlostních testů. To vše byly kulisy druhého startu českého pilota Martina Prokopa ve hvězdné rallyové kategorii – WRC.

Výměnou za nasbírané body nyní sleva 2 koruny z ceny 1 litru libovolného paliva Shell

9.1.2012 - „Kampaň opakujeme pravidelně již několik let a naši věrní zákazníci na ni reagují vždy velmi pozitivně. Věříme, že možnost vyměnit slevu na palivo za nasbírané body opět využijí a vyzkouší tak například kvalitu našich prémiových paliv Shell V-Power za výhodnější cenu,“ řekla Laura Frankendorferová

Adamovi Lackovi o tři body unikl Španělský pohár, vyhrál ho Albacete

Adamovi Lackovi o tři body unikl Španělský pohár, vyhrál ho Albacete1.12.2011 - Adam Lacko má letos se svým tahačem prostě pódiovou sezonu. Nejen, že se stal třetím nejlepším v Evropě, ale při vyhlášení nejlepších jezdců Španělského poháru mu dokonce patří ještě o příčku lepší pozice. Lacko celkově skončil stříbrný, když nestačil jen na loňského evropského šampiona a obhájce titulu Antonia Albaceteho.

Křišťálové skleničky nyní v exkluzivní akci na čerpacích stanicích OMV za body

25.10.2011 - jsou skleničky z křišťálového skla prémiové kvality od světově proslulého výrobce jemného italského skla. OMV nabízí svým zákazníkům vysokou kvalitu všech produktů a služeb. Jsme skutečně potěšeni tím, že můžeme našim zákazníkům poskytnout tuto exkluzivní nabídku

První světové body Evgeny Novikova s Citroënem DS3 WRC

První světové body Evgeny Novikova s Citroënem DS3 WRC24.10.2011 - Bylo tam moc prašno. Podobné podmínky jsem až dosud příliš neviděl," řekl mistr světa z roku 2003. „V zatáčce, do které nebylo vidět, jsme najeli na bariéru a odneslo to kolo. Nemohli jsme pokračovat. I kdybychom se vrátili díky pravidlu SuperRally, nemělo by to smysl a těžko bychom dosáhli dobrého výsledku. Proto jsme se rozhodli nepokračovat a udělat všechno pro náš start v Rally Velká Británie."

Trucker David Vršecký po Le Mans: Body nejsou všechno!

Trucker David Vršecký po Le Mans: Body nejsou všechno!11.10.2011 - Přestože včera v Le Mans neplatilo známé rčení, konec dobrý, všechno dobré, odjížděl dnes David Vršecký z Le Mans s pocitem velmi dobře odvedené práce.

Předčasný nedělní konec Vršeckého po šíleném ataku Janieca. Slušné body Levetta

Předčasný nedělní konec Vršeckého po šíleném ataku Janieca. Slušné body Levetta10.10.2011 - Vítězství v super pole! Předčasný konec Vršeckého po šíleném ataku Janieca. Slušné body Levetta. A také celkové spokojenost s představením v Le Mans! Takto lze z hlediska Buggyry charakterizovat závěrečný den truckového šampionátu.

Souboj o cenné body na Pharaons Rally 2011 vypukne brzy

Souboj o cenné body na Pharaons Rally 2011 vypukne brzy3.10.2011 - výsledky této rally můžou pěkně zamíchat pořadím v žebříčku Světovém poháru. Nyní se totiž Mirek Zapletal pohybuje na skvělém třetím místě.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu