Vyhledávání

Výsledky hledání body

Vašek Janík si ze severoitalského Trenta odváží body za páté místo ve skupině A.

Vašek Janík si ze severoitalského Trenta odváží body za páté místo ve skupině A.29.6.2008 - Díky rekordní délce trati, je nedělní závod již tradičně pořádán jen jako jedna závodní jízda. Z tohoto důvodu může sebemenší zaváhání výrazně ovlivnit celkové pořadí závodu. Bohužel, výpadek jedné sobotní tréninkové jízdy se podepsal na samotném umístění v závodu a Vašek Janík si ze severoitalského Trenta odváží body za páté místo ve skupině A.

IFM Brno : Josef Král v neděli s nedotáčivou formulí na body nedosáhl

IFM Brno : Josef Král v neděli  s nedotáčivou formulí na body nedosáhl16.6.2008 - Josef Král zajel vynikající závod v sobotu a předpřipravil si dobrou dobrou pozici s výhledem na body do nedělního závodu. V neděli navíc český jezdec oslavil své osmnácté narozeniny. Jako nejlepší dárek by bylo samozřejmě prolomení dosavadní smůly a dojetí mezi prvními osmi jezdci - tedy na bodech.

První evropské body Ondry Ježka z německého Nürburgringu

První evropské body Ondry Ježka z německého Nürburgringu16.6.2008 - Ondřej Ježek: „Do závodu jsem šel s tím, že nemám co ztratit. Jelo se mi líp než v tréninku a přesvědčil jsem se, že můžu bojovat o první desítku. Udělal jsem ale pár chyb, především v nájezdu do první zatáčky, a to mě stálo pár příček. S prvními body jsem spokojený. Posílám také velkou gratulaci Patrikovi k jeho vítězství.“

Markus Bosiger připsal na své konto v neděli pouhé tři body a je rázem třetí. Ale, uvidíme...

Markus Bosiger připsal na své konto v neděli pouhé tři body a je rázem třetí. Ale, uvidíme...12.6.2008 - Přestože se v sobotu dostal do vedení s náskokem 19 bodů na Antonia Albaceteho, o čtyřiadvacet hodin později bylo všechno jinak. V důsledku kolize s Francouzem Jean Phillipe Bellocem si totiž ...

David Vršecký chce body i z víkendového španělského Albacete

David Vršecký chce body i z víkendového španělského Albacete4.6.2008 - Přestože na technicky velmi náročném okruhu dokázal David v posledních třech letech dvakrát vyhrát a jeho bilance je podstatně lepší, než bilance největších pronásledovatelů Bosigera s Albacetem, nepatří trať do kategorie oblíbených.

Prokop na letošní Rally Acropolis žádné body nevyjel

Prokop na letošní Rally Acropolis žádné  body nevyjel1.6.2008 - Jipocar Racing Teamu se nepodařilo navázat na loňský výsledek z Rally Acropolis a v právě skončené soutěži dojel do cíle až na patnáctém, tedy nebodovaném, místě v hodnocení PWRC.

Monako nakonec přineslo Jirkovi Janákovi i body

Monako nakonec přineslo Jirkovi Janákovi i body26.5.2008 - Obávaný pátý závod Porsche Mobil 1 Supercupu v Monaku, přinesl nakonec Jiřímu Janákovi čtyři body.

Jiří Janák na Lausitzringu nakonec s body za osmé místo

Jiří Janák na Lausitzringu nakonec s body za osmé místo19.5.2008 - Navzdory tomu, že technika fungovala dobře a ani počasí nepřekvapilo deštěm, skončil Jiří Janák na osmém místě. Podepsal se pod to řad nepříjemných událostí, v čele kterých byl nevydařený start

Dva body z Oscherslebenu pro roudnický MM Racing !!!

Dva body z Oscherslebenu pro roudnický MM Racing  !!!14.5.2008 - První víkend německého šampionátu ADAC GT MASTERS dopadl pro roudnický tým MM Racing celkem uspokojivě.

LMS: Charouz s Mückem ve Spa na body nedosáhli

LMS: Charouz s Mückem ve Spa na body nedosáhli14.5.2008 - Po dvou bodovaných výsledcích, třetím místě v Barceloně a osmém v Monze, se posádce Jan Charouz, Stefan Mücke v belgickém Spa Francorchamps už tolik nedařilo.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu