Vyhledávání

Výsledky hledání body

Vydřené evropské Michala Filly body ze Švédska

Vydřené evropské Michala Filly body ze Švédska1.8.2007 - Celý víkend převládalo velmi chladné počasí, přesto se na velmi krátké trati (2400m) plné nerovností odehrávaly velmi horké chvilky. Radek si v kvalifikaci vybojoval 8.místo, Michal byl hned za ním na deváté pozici. Prim hráli na této specifické trati především domácí skandinávští jezdci. V samotném závodě se Michalovi podařilo vyjet 4.pozici a Radek Rous dokončil těžký závod na 12.příčce.

Z japonské Suzuky přijel Tomáš Mikšovský se světovými body

Z japonské Suzuky  přijel Tomáš Mikšovský se světovými body1.8.2007 - Japonská Suzuka byla dějištěm třetího závodu Mistrovství světa Endurance, pro Tomáše Mikšovského to bylo zároveň místo, kde si společně s týmem Maco Moto Racing připsal sedm bodů do světového šampionátu.

Premiéra SEATu Leon TDI WTCC ve Švédsku přinesla první body

Premiéra SEATu Leon TDI WTCC ve Švédsku přinesla první body31.7.2007 - Dvě švédská kola světového šampionátu cestovních vozů FIA World Touring Car Championship zažila nevídaný debut vznětových SEATů León TDI WTCC: Jordi Gené dokončil první závod na stupních vítězů a Yvan Muller si dojel pro další body za 6. místo.

Mičánek sahal na body, ale nakonec v Zandvoortu po kolizi třiadvacátý

Mičánek sahal na body, ale nakonec  v Zandvoortu po kolizi třiadvacátý30.7.2007 - Statečný boj odvedl na okruhu v nizozemském Zandvoortu dvacetiletý brněnský automobilový závodník Jiří Mičánek, který v šestém pokračování letošního devítidílného Porsche Carrera Cupu obsadil 23. místo. Po polovině závodu měl Mičánek šanci dosáhnout na své první body v seriálu, po kolizi se soupeřem ale opustil trať.

ME Superstock 600 v Brně - body pro Ondru Ježka za 14 místo

ME Superstock 600 v Brně - body pro Ondru Ježka za 14 místo22.7.2007 - Na brněnském okruhu se dnes konal šestý závod Mistrovství Evropy Superstock 600. Po svém uzdravení se v tomto prestižním šampionátu motocyklových nadějí představil i Ondřej Ježek. Gold Fren Team Erinac pro tento závod doplnil Tomáš Svitok, který startoval s divokou kartou.

WTCC 2007 pokračovalo v Portu : Další body pro tým SEAT

WTCC 2007 pokračovalo v Portu : Další body pro tým SEAT12.7.2007 - Oba dva závody měly dramatický průběh. V prvním dějství startovala 25členná smečka letmým startem. Po skvělém startu Yvana Mullera z šesté pozice na roštu to vypadalo nadějně, ale před nebezpečnou první zatáčkou zvolil nejlépe umístěný jezdec SEATu místo riskantního manévru jistotu a zařadil se za Tarquiniho.

FIA GT: Enge získal v Monze další body

24.6.2007 - Tomáš Enge s britským kolegou Timem Mullenem skončili sedmí v kategorii GT2 v závodě FIA Grand Turismo v Monze. Posádka týmu Scuderia Ecosse se již v trénincích trápila s nastavením svého Ferrari 430 GT2 a v samotném závodě to nebylo o moc lepší. Většinu ze dvou ostrých hodin času strávil za volantem Enge. Pro libereckého rodáka to byl druhý letošní závod ve FIA GT, vždy bodoval.

První evropské body pro Šrámkův tým FGR07.

První evropské body pro Šrámkův tým FGR07.21.6.2007 - Pro druhý díl seriálu ME angažoval tým po odchodu Karla Peška maďarského závodníka Atillu Magdu, který je na Evropské scéně poměrně známou postavou a tímto seriálem se prohnal na stroji FGR již několikrát. Atilla působí nadále v roli testovacího jezdce a měl by pomoci v dalším vývoji Ústeckoorlických strojů

WTCC 2007 v Brně: Tarquini, Muller a Gené se SEATy získali body

WTCC 2007 v Brně: Tarquini, Muller a Gené se SEATy získali body18.6.2007 - SEAT Sport si z 9. a 10. závodu šampionátu FIA World Touring Car Championship v Brně odvezl mnoho dobrého – vedl druhý závod, tři jezdci bodovali a SEAT León byl nejrychlejším vozem s pohonem přední nápravy, který na 5403 m dlouhém Masarykově okruhu jezdil. Nakonec se však týmové předpovědi vyplnily, když uplynulý závodní víkend patřil vozům s pohonem zadní nápravy.

Tým BRT vybojoval v Brně další body

17.6.2007 - V barvách BRT v nich bodovali i Jiří Gottwald a Michaela Pešková. Po nepříliš oslnivých výsledcích z pátečních kvalifikací v závodech nakonec nasbírali cenné body a tým posunuli na čtvrté místo v poháru soutěžících.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu