Vyhledávání

Výsledky hledání body

Adam Lacko chce z Oscherslebenu body z Carrera Cupu

Adam Lacko chce z Oscherslebenu body z Carrera Cupu3.5.2007 - Třetí závodní víkend v řadě čeká Adama Lacka v Oscherslebenu. Dvaadvacetiletý pilot stáje Farnbacher Racing nastoupí na východoněmecké trati ke druhé bitvě v seriálu Porsche Carrera Cup. Vyrovnaný šampionát se 40 jezdci na startu se i tentokrát pojede v rámci mistrovství cestovních speciálů DTM.

Carrera Cup: Lacko má první body

22.4.2007 - Čtrnácté místo a za něj dva body v sérii Porsche Carrera Cup získal Adam Lacko při své premiéře v týmu Farnbacher Racing na trati Hockenheimring. Startoval z desátého místa, ve čtyřicetičlenném poli se po dobrém startu držel na deváté příčce, v polovině dramatického závodu ovšem přišel propad o pět příček.

Matěj Smrž ve Valencii vybojoval další světové body

Matěj Smrž ve Valencii vybojoval další světové body16.4.2007 - Předpověď o Superstockové loterii se do puntíku naplnila, na body však ve Valencii dosáhl jen jeden z jezdců MS Racing týmu - Matěj Smrž. Stejně jako před 14 dny v britském Donington Parku i ve Valencii byl závod třídy Superstock 1000 zastaven, avšak oproti Anglii až ve své pozdější fázi

Matějovi Smržovi chybělo na světové body jen málo !!

2.4.2007 - I přestože se to nepodařilo, lze hodnotit víkend jako pozitivní. Oba jezdci totiž ukázali, že jsou dobře připraveni na sezónu. S oteplením zrychlilo kompletní startovní pole a oni dokázali po změně nastavení držet krok.

A1GP v Mexiku: Češi po boji těsně za body - 2 x 12

A1GP v Mexiku: Češi po boji těsně za body - 2 x 1226.3.2007 - Jarek Janiš dojel po velkém boji v obou mexických závodech A1GP na 12. místě a český tým tak odjíždí bez bodového zisku. Češi mají dva závody před koncem sezony na svém kontě 26 bodů a v průběžném pořadí jim patří 12. příčka.

Jakub Smrž v Austrálii v obou jízdách vyjel body !

7.3.2007 - Závodní víkend střídá závodní víkend ve velmi rychlém tempu. Katar vystřídala Austrálie a se stejnou rychlostí se Kuba Smrž zabydluje na čtyřtaktní scéně MS Superbiků. V sobotu si odbyl u protinožců premiérové Superpole a v neděli si pak připsal v obou jízdách další body. V té druhé dokonce už těsně za hranicí elitní Top 10.

V Austrálii Intermoto těsně za body

7.3.2007 - Na australském okruhu Phillip Island pokraovalo mistrovství svta supersport svým druhým kolem. Královéhradecký tým Intermoto Czech měl mezi 38 startujícími jezdci dvojnásobné zastoupení. Fin Tatu Lauslehto během závodu postupn předjížděl několik svých soupeřů, až se dostal na sedmnácté místo....

V Púchově letos o body do tří šampionátů!

2.3.2007 - Podle geografického rozdělení spadá Rallye Matador Tatry do seriálu Central, kde kromě Slovenska se jedou další rallye na území České republiky a Slovinska. V letošním roce je seriál tvořen pouhými pěti podniky, které jsou rozděleny podle koeficientů obtížnosti.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu