Vyhledávání

Výsledky hledání body

Z japonského Motegi veze Jakub Kornfeil další body z MS třídy do 125ccm.

Z japonského Motegi veze Jakub Kornfeil další body z MS třídy do 125ccm.3.10.2011 - Cesta českého závodníka za dalším přírůstkem do bodové tabulky nejnižší kubatury však byla krušná, když v přemíře snahy musel na úvod závodu mimo trať, aby pak v zápětí předvedl „let“ nebo chcete-li jízdu, jenž by se dala bez skrupulí přirovnat k japonským kamikadze.

Ondřej Ježek v Magny Cours na 16. místě v závodě MS Supersport, těsně za body

Ondřej Ježek v Magny Cours na 16. místě v závodě MS Supersport, těsně za body3.10.2011 - „Je to velká škoda. Body nám utekly o strašně malý kousek. První polovina závodu byla z naší strany velmi dobrá. Ondra se po startu dostal na bodované pozice, ale bohužel proti byly jeho pneumatiky. Zadní se hodně rychle opotřebovala, a proto Ondra ve druhé polovině závodu nedokázal držet tempo, které jela jeho skupina.“

Ze slavného okruhu Dina a Enza Ferrariových v Imole přivezl český jezdec body

Ze slavného okruhu Dina a Enza Ferrariových v Imole přivezl český jezdec body27.9.2011 - Ráno azurová obloha slibovala další horký den. Ve warm-upu zkoušel Ondra alternativní nastavení, nicméně pro závod se vrátil k tomu osvědčenému z kvalifikace. Start do závodu byl dobrý, držel si 16.-17. příčku. V polovině závodu začali někteří jezdci odpadat pro pády či technické závady

Po několika závodech půstu vyjel Ondra Ježek na Imole dva důležité světové body

Po několika závodech půstu vyjel Ondra Ježek na Imole dva důležité světové body25.9.2011 - Těžko dnes závod hodnotit. Máme dva body, a z toho máme radost, ale na druhou stranu víme, že dnes to mohlo být ještě daleko lepší. Panuje tu trochu smutek, body visely poměrně nízko. Celý závod se Ondra potýkal s problémy v řazení. To se navíc v průběhu závodu stále zhoršovalo. Díky za dva body, ale určitě je tu zklamání, protože mohlo být bodů daleko víc

V sobotu zhruba stovka motokrosařů zamíří bojovat o body do Jinína

V sobotu zhruba stovka motokrosařů zamíří bojovat o body do Jinína20.9.2011 - předposledního podniku, který je na programu tuto SOBOTU 24. září, se stane vzorový motokrosový a trialový areál v Jiníně u Strakonic

Z Aragónu si Jakub Kornfeil odváží po technické závadě své Aprilie jen 3 body

Z Aragónu si Jakub Kornfeil odváží po technické závadě své Aprilie jen 3 body19.9.2011 - Notně zklamaný byl český mladík po závodě nejnižší kubatury, když byl jeho konečný výsledek při GP Aragónu ovlivněn nejen samotnou technickou závadou, ale rovněž i špatnou volbou směsi pneumatik.

Shell CLUBSMART nově umožňuje sbírat body z každého nákupu

16.9.2011 - Shell CLUBSMART nově umožňuje sbírat body z každého nákupu a získávat tak odměny rychleji než kdykoli předtím. V rámci aktuální kampaně mají navíc loajální zákazníci Shellu možnost vyhrát celkem devět iPadů 2 nebo jednu z dalších 1 260 lákavých cen.

Sébastien Loeb sice v Austrálii hodně zaváhal, ale nakonec si připsal čtyři body

Sébastien Loeb sice v Austrálii hodně zaváhal, ale nakonec si připsal čtyři body12.9.2011 - Sébastien Loeb / Daniel Elena a Sébastien Ogier / Julien Ingrassia podali výkony, které pomohly týmu udržet náskok na čele Poháru konstruktérů. Sébastien Loeb si připsal celkem čtyři body, a tak tři soutěže před koncem sezony drží stále první místo v pořadí pilotů.

Parádní vystoupení Ondry Ježka na Nürburgringu nebylo odměněno body

Parádní vystoupení Ondry Ježka na Nürburgringu nebylo odměněno body6.9.2011 - Parádní Nürburgring Za prvé parádní svým prostředím a dokonalým zázemím moderního okruhu, za druhé nezvykle pěkným a stabilním počasím (kromě 2.jízdy superbiků) a za třetí by se chtělo napsat výsledkem, ale bohužel i přes solidní Ondrův výkon v závodě to na body nestačilo.

Miroslav Popov vybojoval své první mistrovské body za třinácté místo ve VC San Marina!

Miroslav Popov vybojoval své první mistrovské body za třinácté místo ve VC San Marina!4.9.2011 - Šestnáctiletý jezdec italské stáje ElleGi Racing v Misanu závodil na divokou kartu a od úvodních tréninků kubatury do 125ccm postupně získával zdravé sebevědomí, což potvrdil svým dosud nejlepším kvalifikačním výkonem a startem z šesté pozice v druhé řadě.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu