Vyhledávání

Výsledky hledání body

Ondra Ježek i jeho tým odvedli na Nürburgringu dobrou práci, ale světové body nevezou

Ondra Ježek i jeho tým odvedli na Nürburgringu dobrou práci, ale světové body nevezou4.9.2011 - Škoda, že závod nebyl o neco delší, protože myslím, že jinak bych urval ten jeden bod, jelikož oba dva Triumphy týmu Suriano jsem celkem rychle dojíždel. Se svým výkone jsem celkem spokojený, nebylo to dnes tak hrozné, jak to po trénincích vypadalo.“

Pod Ještědem se odehrály boje o body do mistrovství závodů automobilů do vrchu

Pod Ještědem se odehrály boje o body do mistrovství závodů automobilů do vrchu29.8.2011 - Na startu se sešlo 108 závodníků, což svědčí o velké oblíbenosti této tratě mezi jezdci, kteří jsou ochotni kvůli startu zde, strpět i stísněné podmínky depa umístěného na úzké silnici.

Český tým získal na Silverstone body za osmé místo Brendona Hartleye

22.8.2011 - Jak Jan Charouz, tak Brendon Hartley v závodě bojovali na konci druhé desítky, když se nedokázali dostat přes své soupeře ač byli pomalejší. Český jezdec skončil v sobotním závodě po diskvalifikaci Nicka Yelloly na čtrnáctém místě, Novozélanďan pak na pozici jedenadvacáté.

Tým MF Corse s Igorem Kalábem vyrazil za body do UEM Alpe Adria do Poznaně

Tým MF Corse s Igorem Kalábem vyrazil za body do UEM Alpe Adria do Poznaně6.8.2011 - Igor Kaláb: „S dosaženým casem jsem spokojený. Ano, nekolik souperu bylo rychlejších, ale tri z nich jeli na speciální kvalifikacní pneumatice, jen Bukowski použil stejne jako já mekkou pneumatiku.

Slovenské body budou ve hře v rámci 20. Rajdu Rzeszowskeho v Polsku

Slovenské body budou ve hře v rámci 20. Rajdu Rzeszowskeho v Polsku2.8.2011 - Ten sa uskutoční v závere tohto týždňa v okolí Rzeszowa a na tratiach sa predstaví takmer 150 posádok. Medzi nimi nebude chýbať ani líder triedy 6 slovenského šampionátu Pavol Nagy so svojim Citroënom C2 R2 Max.

Světové body z Finska pro Petera Solberga a Kimi Räikkönena

Světové body z Finska pro Petera Solberga a Kimi Räikkönena1.8.2011 - „Snažil jsem se jet naplno po celou rally," uvedl Solberg. „Pokusili jsme se v průběhu víkendu pozměnit nastavení auta, ale v rychlosti jsme na nejlepší nestačili. Výsledek pro nás není příliš povzbudivý. Teď se musíme soustředit na další podnik, na asfalt v Německu."

Ondrej Ježek dokončil závod MS Supersport v Silverstone za body na 18. pozici

Ondrej Ježek dokončil závod MS Supersport v Silverstone za body na 18. pozici31.7.2011 - Posun na 16. místo dával nadeji na zisk nekolika bodu, nicméne mladý ceský závodník nedokázal zachytit tempo rychlejších jezdcu, když problém mu delala predevším klouzající zadní pneumatika. Po šestnácti kolech projel cílem na 18. pozici.

Baja Espana Aragon 2011: Úspěch a body pro Mirka Zapletala s Tomášem Ouředníčkem

Baja Espana Aragon 2011: Úspěch a body pro Mirka Zapletala s Tomášem Ouředníčkem27.7.2011 - Španělské tratě jsou vždy velkou výzvou – jsou velmi rychlé, ale současně i velmi záludné, od širokých šotolinových úseků přes horské kamenité stezky. Vyzkoušel jsem si i různá nastavení brzd a mohl jsem tak nové BMW dále optimalizovat pro různé typy tratí. S výsledkem jsem opravdu spokojen.“

GT1: Tomáš Enge s Alexem Müllerem vybojovali na Paul Ricard body za třetí místo

18.7.2011 - Do nedělního závodu odstartoval vůz Aston Martin DBR9 týmu Young Driver AMR z druhé pozice, kterou si Tomáš Enge ve svém stintu udržel. Po povinných zastávkách se Alex Müller propadl na třetí místo na úkor svých týmových kolegů, kteří dojeli druzí. „Zpočátku jsem ohříval pneumatiky a jezdil druhý. Potom mi ale Nissan začal ujíždět

Český tým na Paul Ricard po sérii neuspokojivých výsledků konečně s body

18.7.2011 - Leonid Machitski s Jarkem Janišem skončili na osmé pozici v nedělním závodě. Nejlepší výsledek sezony si připsala také druhá posádka Gravity-Charouz Racingu Jan Šťovíček/Jakub Knoll. Naopak smolný víkend ve svém mercedesu prožil Filip Sládečka.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu