Vyhledávání

Výsledky hledání body

Šrámek Racing Promotion na IDM Mistrovství Německa v Assenu s body

Šrámek Racing Promotion na IDM Mistrovství Německa v Assenu s body25.8.2010 - samotný neratovický tým se na okruhuredstavil poprvé od roku 2006

VáclavJaník z francouzského Le Mont Dore veze body za šesté místo ve skupině

12.8.2010 - Během prvního závodu pak Vašek Janík zajel pátý nejrychlejší čas ve skupině. Ve zbylých dvou závodních jízdách pak ale klesl o jednu příčku na místo šesté. Team Nutrend racing si tedy z francouzského Le Mont Dore odváží body za celkové šesté místo skupiny E2-SS.

Optimistické vyhlídky Audi DTM BRT na body vzaly za své v šestém kole sprintu

8.8.2010 - Filip Sládečka zůstal se svým strojem Audi A4 DTM bezmocně stát v šikaně se zablokovanými koly. Naděje se nyní upírají k následujícímu podniku slovenského okruhového mistrovství, které se jede za dva týdny opět na Slovakiaringu

Belgický okruh Spa přinesl pro česko lucemburský tým další mistrovské body

Belgický okruh Spa přinesl pro česko lucemburský tým další mistrovské body3.8.2010 - Belgický okruh proslulý jednou z nejznámějších zatáček v motorsportu – Eau Rouge – znamenal pro česko-lucemburský tým další příjem mistrovských bodů.

Jaroslav Melichárek v Lubeníku velmi spokojen s bronzem i s body za něj.

Jaroslav Melichárek v Lubeníku velmi spokojen s bronzem i s body za něj.15.7.2010 - „Súťaž bola veľmi pekná, ale aj poriadne náročná, bolo veľmi horúco a poriadne sme sa zapotili. Žiaľ chlapci na S2000-kach boli na RS Chválová vždy o niečo rýchlejší, a problémy s výkonom motora sa celkom vyriešiť nepodarilo, auto nešlo tak ako malo ísť, no ale sme v cieli a sme radi, že sme aspoň tretí.“

Vyškovská rallye za tři měsíce a opět s centrem u sochy Svobody v Komořanech

Vyškovská rallye za tři měsíce a opět s centrem u sochy Svobody  v Komořanech16.6.2010 - Pouhé tři měsíce dělí fanoušky motoristického sportu od startu sedmé soutěže letošního Mistrovství ČR ve sprintrally – XIX. ročníku oblíbené vyškovské Admiral rally. Soutěž, konající se na rychlých tratích podél řeky Haná, je letos zařazena i do Poháru ČR v rally a po dvouleté pauze patří rovněž do Mistrovství ČR v rally historických automobilů.

Hladík s Dudou chtějí o víkendu v Mostě umazat další body z „brněnské“ jarní ztráty

Hladík s Dudou chtějí o víkendu v Mostě umazat další body z „brněnské“ jarní ztráty2.6.2010 - Dvojnásobní mistři republiky a obhájci titulu chtějí navázat na své vítězství ze druhého závodu, který se jel rovněž v Mostě.

Sládečkovci se museli rozdělit, ale oba o víkendu sbírali body

31.5.2010 - Starší Filip cestoval do poľského mesta Poznaň, kde sa konalo ďalšie podujatie zaradené do seriálu pretekov automobilov na okruhu a mladší Samo do rakúskeho Brucku.

Martin Matzke na Hockenheimu v neděli s body za slušné páté místo

Martin Matzke na  Hockenheimu v neděli s body  za slušné páté místo31.5.2010 - Do povinného střídání v polovině závodu se mu podařilo probojovat na sedmé místo, kde auto také Martinovi předával. Ten opět jako v mnoha závodech zahájil stíhací jízdu a dovezl vůz BMW ALPINA B6 GT3 na pěkném bodovaném pátém místě.

Celkově bronz, ale i body za druhé a třetí místo pro Melichárka z Gemeru

Celkově bronz, ale i body za druhé a třetí  místo pro Melichárka z Gemeru26.5.2010 - Posádka Melico Racing Teamu, Jaroslav Melichárek – Richard Lasevič na vozidle Mitsubishi Lancer WRC05 sa už po prvej rýchlostnej skúške prvého dňa sťažovali na nie príliš dobrú voľbu nastavenia podvozku. Napriek tomu zajazdili v prvej a druhej rýchlostnej skúške tretie časy

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu